صفحه نخست / آموزش و پرورش کیش / شور عاطفه‌ها در جزیره کیش

شور عاطفه‌ها در جزیره کیش


رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: طرح شور عاطفه‌ها با هدف جمع آوری کمک به دانش آموزان نیازمند تا ۱۱ مهر در جزیره کیش ادامه دارد.

شور عاطفه‌ها در جزیره کیش

به گزارش دولتخانه کیش، میرزاده گفت: برنامه ملی و معنوی عاطفه ها که متقارن شده با ایام برگزاری رزمایش ایران همدل، این رزمایش با موضوع شور عاطفه ها و با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند با شعار ” ایران همدل، همدل می شویم در تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان و همدل می شویم برای مهربانی در مهر ” برگزار می شود.
وی افزود: شور عاطفه ها همزمان با سراسر کشور از ۲۲ شهریور در جزیره کیش آغاز شده است و تا ۱۱ مهر ادامه دارد.
وی افزود: امسال با توجه به بیماری کرونا و بازگشایی مدارس به شکل غیرحضور حضور دانش آموزان و والدین آنها را در این طرح نداریم.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: باتوجه به شرایط موجود در کشور و شیوع ویروس کرونا دانش آموزان و والدین و خیرین می‌توانند در چند روش در جشن شور عاطفه ها مشارکت داشته باشند.
وی افزود: یکی از روش های کمک نقدی از طریق کد دستوری ستاره ۸۸۷۷ ستاره ۷۷۷ مربع است .
میرزاده افزود: روش دوم از طریق شماره کارت مجازی کمیته امداد امام خمینی (ره) به شماره ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۵۸۸۹ و در روش سوم نیز از طریق صندوق های مخصوص جمع آوری کمک های نقدی که با عنوان شور عاطفه ها در فرودگاه و در تمام بازارهای کیش مستقر شده‌اند کمک های نقدی خود را اهدا کنند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کیش افزود: خیرین در صورت نیاز می توانند با مراجعه حضوری به اداره کمیته امداد امام خمینی جزیره کیش کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را اهدا کنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

از ابتدای شیوع کرونا، قرنطینه ۴۰۰ نفر در نقاهتگاه و ۴۵۹ نفر بستری در بیمارستان کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش ، از ابتدای شیوع کرونا در کشور ۴۰۰ نفر در نقاهتگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *