امروز: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
صدای ‌کیشوندان ، تحلیل و بررسی رویدادها و اخبار جزیره زیبای کیش

افتتاح هر یک از مجموعه های گردشگری گامی است به سوی اقتصاد غیر نفتی و قدرت فرهنگی و اقتصادی

آموزشی , جشنواره , فرهنگی , گردشگری , مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش , مناطق آزاد , ورزشی تاریخ انتشار: 02/11/26 بدون نظر   213 بازدید

اندازه فونت    
افتتاح هر یک از مجموعه های گردشگری گامی است به سوی اقتصاد غیر نفتی و قدرت فرهنگی و اقتصادی

مهدی ادیبان : افتتاح هر یک از مجموعه های گردشگری گامی است به سوی اقتصاد غیر نفتی و قدرت فرهنگی و اقتصادی

ادیبان عضو هیات مدیره و معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در گفتگویی با اشاره به افتتاح مجموعه تفریحی در میکا مال گفت: با توجه به نمایشگاه گردشگری تهران توفیق حضور در این مراسم را نداشتم. اما وظیفه خودم می دانم تا از یکایک سرمایه گذاران عزیزی که به تقویت صنعت گردشگری در کشور عزیزمان کمک می کنند قدردانی کنم.
خیلی روشن است که در چشم انداز آینده کشور هیچ جایگزینی برای صنعت گردشگری وجود ندارد
با همه احترامی که برای فعالان اقتصاد نفتی قائلم، واقعیت این است که در آینده ایران صنعت گردشگری می تواند مسائل پیش روی ما را حل کند.
البته سخنرانی مهم ریاست محترم جمهوری در افتتاحیه نمایشگاه گردشگری تهران و همچنین سخنان ارزشمند مقام معظم رهبری در اهتمام به بخش خصوصی تکلیف همه مسئولین را روشن کرده است. بنابراین ما در جزیره کیش به عنوان پیشران صنعت گردشگری کشور از سرمایه گذاران موفقی که در گذشته پروژه های هتلی، تفریحی و یا حمل و نقل دریایی یا هوایی را به یادگار گذاشته اند و در موفقیت های کیش امروز سهیم هستند دعوت می کنیم با امید و انرژی بیشتر کارهای جدیدی را شروع کنند.

افتتاح هر مجموعه مرتبط با صنعت گردشگری در کشور عزیزمان گامی است به سوی اقتدار اقتصادی و فرهنگی، چرا که ما ایرانیان در طول تاریخ پرافتخارمان فرهنگ و تمدن ایرانی را با گردشگری به سراسر جهان معرفی کرده ایم.
اکنون در کتابخانه ها حدود ۶۰۰ سفرنامه از گردشگرانی در داریم که از سراسر جهان به ایران سفر کرده اند نکته مهم اینکه در همه اینها فرهنگ مهمان نوازانه ایرانیان را روایت و ستایش کرده اند.

ارزش زحمات و تلاشهای جناب کشتکار و همه سرمایه گذارانی که دل در گرو پیشرفت ایران عزیز دارند بر کسی پوشیده نیست
کیش زیبا مرهون این تلاش‌ها است چه از طرف جناب کشتکار و فعالان بخش خصوصی یا از سوی همکاران بنده در سازمان منطقه آزاد کیش که اتفاقا کمتر به کارکنان و مدیرانی که در سه دهه گذشته در سازمان حضور داشتند توجه شده است.
معاونت گردشگری در سازمان منطقه آزاد کیش با تمرکز بر صنعت گردشگری و مولفه های شش گانه این صنعت و با توجه به جایگاه این صنعت در اقتدار فرهنگ ایرانی اسلامی در تلاش است تا زنجیره گردشگری پایدار را توسعه دهد و در این مسیر، سرمایه گذاران بخش خصوصی و فعالان این صنعت را به همکاری و همراهی دعوت می کنیم.
در پایان از اهتمام اصحاب رسانه به رونق صنعت گردشگری قدردانی می کنم و بار دیگر یادآور می شوم پیشرفت در صنعت گردشگری مستلزم رویکرد علمی و تخصصی به این صنعت است.
امیدوارم بتوانم در کنار بسط و گسترش رویکرد علمی به پیشرفت گردشگری از اهمیت ترویج فرهنگ مهمان نوازی خصوصا در جزیره کیش غافل نشویم.

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
سازمان منطقه آزاد کیش
برچسب‌ها
آموزش و پرورش کیش (69) احمد حسن زاده امام جمعه کیش (45) اداره آموزش و پرورش کیش (41) اداره محیط زیست کیش (94) بیمارستان کیش (137) جزیره کیش (53) جعفر آهنگران (30) حجت الله عبدالملکی (48) دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان (29) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد (35) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی (49) دبیر خانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور (32) دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور (74) دکتر رضانیا (54) دکتر رضانیا رئیس بهداشت (75) رئیس پلیس راهور کیش (30) رحیم سرهنگی (59) سازمان منطقه آزاد کیش (184) ستاد پیشگیری از کرونا (83) سرهنگ توانگر (36) سرهنگ علی اصغر جمالی (59) سعید محمد (42) سعید پورزادی (39) شرکت آب عمران خدمات شهری کیش (39) شرکت آب عمران و خدمات شهری کیش (75) شرکت آب و برق کیش (30) شرکت توسعه بنادر و فرودگاه کیش (94) شرکت عمران ، آب و خدمات شهری کیش (36) شورای سلامت کیش (125) عزت الله محمدی (50) غلامحسین مظفری (49) فرماندهی انتظامی ناحیه کیش (33) فرماندهی انتظامی کیش (122) محمد رضا نوایی لواسانی (33) مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش (110) مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش (98) مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش (40) معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش (45) معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش (96) معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش (57) معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش (80) مهدی کشاورز (48) هواپیمایی کیش ایر (88) پلیس راهور کیش (55) پلیس فتا (31)
رفتن به ابتدای صفحه