صفحه نخست / آموزشی / برگزاری نخستین دوره مسابقه ایده های نو دانش آموزی در کیش

برگزاری نخستین دوره مسابقه ایده های نو دانش آموزی در کیش

خبر کیش

نخستین دوره مسابقات ایده نو با حضور ۸۵ دانش آموز مقطع متوسطه در جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش دولتخانه کیش، مسابقات ایده نو با همکاری پژوهش سرای دانش آموزی آموزش وپروش کیش و با هدف شناسایی و پرورش استعداد های دانش آموزان در حوزه های مختلف و آشنایی آنان با جشنواره ها ، مسابقات و کاربردی کردن ایده های دانش آموزان در محورهای، مکانیک، الکترونیک، شیمی، نانو، فیزیک، زیست شناسی، پزشکی و سایر رشته های علمی  در مرکز نوآوری کیش برگزار شد.

جعفری رئیس پژوهش سرای ستارگان کیش با اشاره به این که این دوره از مسابقات با حضور ۸۵ دانش آموز متوسطه دوره اول  و دوره دوم برگزارشده است افزود: بیش از ۱۰۰ ایده به دبیر خانه ارسال شد که از این تعداد ۶۰ ایده به مرحله مسابقه راه پیدا کردند.

 وی یادآور شد: برگزیدگان به دور بعدی مسابقه راه پیدا خواهند کرد و ایده های برتر در نهایت به مسابقات علمی ،پژوهشی کشور اعزام خواهند شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آلوده گی جدید محیط زیست با دستکش و ماسک کرونایی

کرونا و مصائب زیست محیطی “پلاستیک راه‌حل مقابله با کروناویروس جدید نیست.” هرساله ۸ میلیون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *