صفحه نخست / دسته‌بندی نشده / تکیه جوانان ایران در کیش بر بام کبدی جهان

تکیه جوانان ایران در کیش بر بام کبدی جهان

تیم ملی جوانان کبدی ایران توانست با غلبه بر تیم جوانان کنیا به عنوان قهرمانی اولین دوره رقابت‌های قهرمانی جهان کبدی جهان دست یابد.

جوانان ایران بر بام کبدی جهان خبر کیش

به گزارش دولتخانه کیش، اولین دوره از رقابت های جام جهانی کبدی در رده جوانان با پیروزی ۴۲ بر ۲۲ ایران برابر تیم کنیا به پایان رسید. تیم جوانان ایران پس از برتری برابر رقبای خود در مرحله گروهی یعنی تیم های تایلند، ترکمنستان و مالزی، در مرحله یک چهارم نهایی تیم چین تایپه را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی هم تیم بنگلادش را مغلوب کرد و به این ترتیب به فینال راه یافتند.
جوانان کبدی کنیا هم در دیدار نیمه نهایی توانسته بودند برابر پاکستان دست به کار بزرگی زدند و خود را به فینال این بازی ها برسانند. اما در دیدار نهایی برابر ایران کاری از پیش نبردند.
تیم های پاکستان و بنگلادش هم مشترکا سوم شدند.
نخستین دوره رقابت‌های کبدی جوانان جهان با حضور ۱۳ تیم مالزی، ترکمنستان، تایلند، ایران، پاکستان، دانمارک، آذربایجان، چین تایپه، بنگلادش، افغانستان، سریلانکا، عراق و کنیا به مدت پنج روز در جزیره کیش برگزار شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

راه های فرار مالیاتی در کیش بسته است

با پیاده کردن نظام هوشمند رصد و نظارت سختگیرانه عنایت به موقعیت جغرافیایی جزیره کیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *