صفحه نخست / آموزشی / استقبال رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از طرح ایجاد آموزش هوانوردی دانشگاهی در کشور

استقبال رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از طرح ایجاد آموزش هوانوردی دانشگاهی در کشور

خبر کیش

استقبال رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از طرح ایجاد آموزش هوانوردی دانشگاهی در کشوردر دیدار دکتر فرزانه شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی کیش با دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرنگار تابناک ، این جلسه که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، ابتدا علیرضا بابایی دستیار ویژه مدیرعامل هواپیمایی کیش در خصوص اقدامات انجام شده در راستای مقابله با ویروس کرونا و عملکرد یکسال گذشته کیش ایر گزارشی ارائه نمود.

دکتر شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی کیش در ادامه جلسه با مهم دانستن امر آموزش و کمبود محتوای آموزشی در صنعت هوانوردی، در خصوص مشکلات و نواقص موجود توضیحاتی ارائه نمود.

وی در خصوص در راه اندازی و ایجاد دانشگاه تخصصی هوانوردی، مدرسه عالی گردشگری، صنعت هتلداری و تحصیل کارکنان کیش ایر با دکتر طهرانچی بحث و تبادل نظر کرد.

در ادامه جلسه دکتر طهرانچی در خصوص اقدامات آموزش از راه دور و وضعیت دانشجویان دانشگاه آزاد توضیحاتی ارائه نمود و در خصوص طرح هواپیمایی کیش مبنی بر ایجاد کانون آموزش هوانوردی بصورت دانشگاهی در کشور استقبال و اعلام آمادگی کرد.

وی افرود : واحد های مختلف و متنوعی مانند پرند ، هتلداری دوبی و اردبیل امکان ایجاد دانشگاه هوانوردی وجود دارد و دانشگاه آزاد اسلامی آماده ورود به حوزه هوانوردی است.

همچنین بنا گردید در جلسه دیگری در خصوص سرای نوآوری در زمینه هوانوردی، استفاده از قدرت شبکه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی با دارا بودن پانصد شعبه و اقدامات مورد نیاز جهت راه اندازی دانشگاه هوانوردی بحث، گفتگو و تصمیم گیری شود

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

نصب پل های تلسکوپی ساخت داخل در فرودگاه کیش

جزیره کیش، با انجام تغییراتی در پروژه ترمینال فرودگاه کیش و افزایش پل های تلسکوپی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *