صفحه نخست / شرکت عمران، آب و خدمات شهری کیش / صدور بیش از ۱۷۸۰ گواهی تمدید پایان کار در ۵ ماهه نخست امسال

صدور بیش از ۱۷۸۰ گواهی تمدید پایان کار در ۵ ماهه نخست امسال

خبر کیش

صدور بیش از ۱۷۸۰ گواهی تمدید پایان کار در ۵ ماهه نخست امسال

به گزارش دولتخانه کیش، روابط عمومی شرکت عمران، آب وخدمات کیش، در پنج ماه نخست سال ۹۹به همت معاونت معماری و شهرسازی این شرکت یک هزار و ۷۸۲ فقره گواهی تمدید پایان کار ساختمان با انواع کاربری ها صادر شده است.

همچنین کارشناسان این معاونت برای ۳ هزار درخواست سرمایه گذاری دراین بازه زمانی در زمینه های صدور پروانه ساختمان، گواهی های ساختمان، و کنترل کیفیت ساخت، بازدید کارشناسی انجام دادند.

صدور ۶۳ فقره گواهی پایان کار ساختمانی در پنج ماه نخست سال برای یک هزار و ۵۴ واحد مفید با انواع کاربری ها وزیربنای بیش از ۱۴۵ هزار مترمربع و۱۶ فقره گواهی عدم خلاف برای ۱۰۴ واحد با سطح زیربنای بیش از ۳۳ هزار مترمربع از دیگر اقدامات معاونت معماری وشهرسازی شرکت عمران، آب و خدمات کیش بوده است.

گفتنی است دراین ایام ۸۴فقره پروانه ساختمانی نیز برای یک هزار و ۲۹۶ واحد مفید با انواع کاربری ها با سطح زیربنای بیش از ۴۲۰ هزار مترمربع صادر شده است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

شبکه فیبر نوری در کیش و قشم پایدار شد

وزیر ارتباطات:افزایش خودکفایی کشور در حوزه فیبر دریایی، شبکه فیبرنوری در کیش و قشم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *