امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳
صدای ‌کیشوندان ، تحلیل و بررسی رویدادها و اخبار جزیره زیبای کیش

دستگیری سریع متهم به قتل و زورگیری ، حاصل هوشیاری پلیس کیش

اجتماعی , کیش تاریخ انتشار: 97/11/22 بدون نظر   527 بازدید

اندازه فونت    


با هوشیاری واقدام به موقع نیروی انتظامی، متهم به قتل وزورگیری در جزیره کیش دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در پی اقدام به موقع پلیس کیش، فردی که روز گذشته اقدام به زورگیری و قتل در کیش کرده بود، بلافاصله دستگیر شد.
متهم، شانزدهم بهمن ماه با انگیزه اشتغال وارد جزیره کیش شده بود که شامگاه ۲۰ بهمن با قصد زورگیری از پشت سر به یکی از شهروندان جزیره  حمله و پس از مضروب نمودن وی با ضربات متعدد چاقو، نسبت به ترک محل اقدام نمود.
این گزارش حاکیست، طی تماس تلفنی شهروندان با پلیس ۱۱۰ مبنی بر حمله به یکی از شهروندان، فرمانده  انتظامی ویژه کیش و دادستان جزیره به همراه تیم بررسی جرم با هدف تسریع دررسیدگی به موضوع به محل جرم مراجعه می نمایند.
متهم که معتاد به مواد مخدر و دارای سابقه شرارت، زورگیری، اخاذی، استعمال، حمل و نگهداری مواد مخدرو مشروبات الکلی، قاچاق و حمل سلاح و ضرب و جرح عمدی با چاقو در استانهای جنوب شرقی کشور است در ادامه اقدامات خود به یکی از فروشگاههای مواد غذایی وارد شده و با هدف زورگیری با دو شهروند دیگر درگیر و آنان را مورد اصابت چاقو قرار می دهد.
در این زمان با تشدید اقدامات پلیسی در سطح شهر و محدوده وقوع جرم، پلیس متهم را در حین ارتکاب جرم دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داد.
بر اساس گزارش ارائه شده از دوشهروندی که دراین درگیری دچار آسیب دیدگی شده اند یکی از مراجعان دچار مصدومیت از ناحیه دست شده بود که به صورت سرپایی درمان، اما مصدوم دیگر همچنان در بیمارستان به سر می برد و تحت درمان است.
گفتنی است پلیس، همواره در تلاش است منطقه آزاد کشور را که از امنیت بالایی برخوردار است، در صورت وقوع چنین اتفاقات ناخوشایند اما غیرقابل پیش بینی در اسرع وقت موضوع را پیگیری و به نتیجه برساند. 
در این مسیر جای دارد از تلاش اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی در جهت شفاف سازی موضوع و گردش صحیح اطلاعات از یک سو و تعامل و همراهی خوب شهروندان جزیره کیش از سویی دیگر که با عدم نشر شایعات ، نیروی انتظامی را در جهت حفظ نظم، آرامش و امنیت این جزیره یاری می کنند، تقدیر و تشکر به عمل آوریم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
سازمان منطقه آزاد کیش
برچسب‌ها
آموزش و پرورش کیش (69) احمد حسن زاده امام جمعه کیش (45) اداره آموزش و پرورش کیش (45) اداره محیط زیست کیش (97) بیمارستان کیش (139) جزیره کیش (53) جزیره کیش رحیم سرهنگی (37) جشنواره تابستانی کیش (34) حجت الله عبدالملکی (51) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد (35) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی (49) دبیر خانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور (33) دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور (75) دکتر رضانیا (54) دکتر رضانیا رئیس بهداشت (75) رحیم سرهنگی (66) سازمان منطقه آزاد کیش (190) ستاد پیشگیری از کرونا (83) سرهنگ توانگر (38) سرهنگ علی اصغر جمالی (62) سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش (36) سعید محمد (42) سعید پورزادی (39) شرکت آب عمران خدمات شهری کیش (46) شرکت آب عمران و خدمات شهری کیش (75) شرکت آب و برق کیش (33) شرکت توسعه بنادر و فرودگاه کیش (101) شرکت عمران ، آب و خدمات شهری کیش (36) شورای سلامت کیش (125) عزت الله محمدی (53) غلامحسین مظفری (49) فرماندهی انتظامی ناحیه کیش (36) فرماندهی انتظامی کیش (124) محمد رضا نوایی لواسانی (33) مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش (127) مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش (98) مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش (40) معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش (46) معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش (99) معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش (57) معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش (81) مهدی کشاورز (48) هواپیمایی کیش ایر (88) پلیس راهور کیش (55) پلیس فتا (32)
رفتن به ابتدای صفحه