خانه / گردشگری / تشدید نظارت بر بازاریابان حوزه گردشگری

تشدید نظارت بر بازاریابان حوزه گردشگری

خبر کیش

جلسه هم اندیشی و هماهنگی مسئولان حوزه گردشگری در جهت حذف روش های نامناسب جارچیان و بازاریابان این صنعت در کیش برگزار شد.

به گزارش دولتخانه کیش، این نشست به دعوت علی ابراهیمی مدیر نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری،با حضور نمایندگان معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری، معاونت فرهنگی اجتماعی، مدیران شرکت های تابعه و نمایندگان حراست و بازرسی سازمان، نیروی انتظامی، جوامع پذیرایی و کلوپ های تفریحات دریایی، دفاتر خدمات مسافرتی، به منظور هماهنگی و به کارگیری تمامی ظرفیت ها در راستای برنامه ریزی کارآمد برای ایام نوروز ۹۹ برپا شد.

ارائه راهکار های مناسب برای مقابله با روش های ناهنجار بازاریابی خدمات گردشگری تا قبل از ورود مسافران نوروزی، بررسی چالش ها و مشکلات موجود در این حوزه و آسیب شناسی سال های گذشته و همچنین تمهیدات پیش بینی شده برای ایام نوروز از جمله موضوعاتی است که در این جلسه مطرح شد.

براساس مصوبات این جلسه، طی ابلاغیه ای به جوامع مراکز پذیرای و دفاتر خدمات مسافرتی و کلوپ تفریحات دریایی، هر گونه بازاریابی توسط افراد در اماکن عمومی و شهری ممنوع اعلام شدکه در صورت گزارش از سوی عوامل مدیریت نظارت بر خدمات گردشگری و ماموران اجرائیات،  بر اساس شیوه نامه ها، در ابتدا فعالیت صنف مربوطه متوقف و در مرحله بعد لغو مجوز انجام خواهد شد.

در خصوص اجاره دهندگان غیر مجاز موتور های شارژی و خودرو های شخصی که در خدمات ترانسفر مسافر و بازاریابی گردشگری فعالیت دارند نیز مقرر شد تا موسسه ورزش و اجرائیات و کارشناسان نظارت گردشگری با شناسایی و معرفی این افراد به نیروی انتظامی از فعالیت آنها جلوگیری کنند.

گفتنی است تمامی موضوعات مطرح شده به همت مدیریت بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به گردشگران در مبادی ورودی جزیره و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.

درباره‌ی دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر مدير مسئول بهمن عبدالهی صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

Check Also

برپایی شب تبادل فرهنگی ایران و اتریش در کیش

شب تبادل فرهنگی ایران و اتریش از سلسله نشست‌های شب‌های بخارا در کیش برگزار می‌شود. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *