صفحه نخست / دفاع مقدس / برپایی بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی و هنری و ورزشی همزمان با هفته دفاع مقدس در جزیره کیش

برپایی بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی و هنری و ورزشی همزمان با هفته دفاع مقدس در جزیره کیش

خبر کیش

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش از اجرای بیش از ۴۰ برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش سرهنگ شهداد کناری در جمع خبرنگاران گفت: دفاع مقدس به این دلیل مقدس بود که در آن همه اقشار مردم از مذاهب و اقوام گوناگون در آن حضور داشتند و اجازه نداند حتی ذره ای از خاک کشور جدا شود. وی گفت: امروز هم باید ارزش های دفاع مقدس را به نحو شایسته ای به جوانان و نوجوانان منتقل کرد.
سرهنگ کناری افزود: طرح نخبه پروری یکی از اهداف اساسی بسیج است که با اجرای طرح شهید بهنام محمدی و برگزاری دوره های آموزشی سعی در توانمند سازی جوانان و نوجوانان دارد.
وی با اشاره به اجرای برنامه های متعدد هفته دفاع مقدس در کیش، گفت: همایش نیروهای مسلح به همراه برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس از  مهمترین برنامه هایی  است که یکشنبه ۳۱ شهریور برگزار می شود.
نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس کیش در کنار بزرگداشت روز سرباز و شب داستان و خاطره گویی از جمله برنامه هایی است  که همزمان با اول مهر در جزیره اجرایی می شود.
همایش کسب و کار و رونق تولید، شب عکس هفته دفاع مقدس در روز دوم مهر، برگزاری تئاتر دفاع مقدس در روز سوم مهر، دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران و اکران فیلم های سینمایی دفاع مقدس در سینمای جزیره در روز چهارم مهر، از دیگر برنامه های این هفته است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش همایش پیاده روی خانوادگی در روز جمعه پنجم مهر، همایش بزرگ شکست حصر آبادان با حضور میهمانان ملی در روز ششم مهر و بالاخره همنشینی با فرماندهان  و رزمندگان در  روز هفتم مهر از دیگر برنامه هایی است که در هفته دفاع مقدس در جزیره برگزار می شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *