صفحه نخست / انتظامی / توقیف ۳ دستگاه خودروی متخلف در کیش

توقیف ۳ دستگاه خودروی متخلف در کیش

رئیس پلیس راهور کیش از توقیف ۳ دستگاه خودروی سواری و انتقال به پارکینگ به علت سرعت غیرمجاز و رانندگی مخاطره آمیز خبر داد.

توقیف ۳ دستگاه خودروی متخلف در کیش خبر کیش

به گزارش دولتخانه کیش، سرگرد بهرام ایمانی نسب گفت: گشت نامحسوس پلیس راهور، هنگام کنترل ترافیک با هدف پیشگیری از بروز تخلفات رانندگی در نقاط مختلف پر تردد جزیره، ۲ دستگاه خودروی سواری اپتیما و ۱ دستگاه موستانگ که در حال حرکات نمایشی و سرعت غیرمجاز بوده را برای انجام مراحل قانونی متوقف کرد.
وی گفت: با بررسی و استعلام فنی مشخص شد، رانندگان خودروها در تخلفات خود سوابقی همچون سرعت غیرمجاز، عدم رعایت حق تقدم و رانندگی مخاطره آمیز داشته و خودروها توقیف و روانه پارکینگ شد.
رئیس پلیس راهور کیش افزود: خودروهای متخلف در معابر روان و بدون ترافیک جزیره کیش جایگاهی ندارند و پارکینگ بی خطرترین محل برای نگه داشت این خودروها است. وی گفت: ساکنان و گردشگران می توانند تخلفات رانندگی را به شماره ۱۲۰ مرکز فوریت های پلیس راهور اطلاع دهند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

برخورد جدی با خودروهای که وارد پیست دوچرخه سواری میشوند

برخورد جدی و اعمال قانون برای خودورهای که وارد پیست دوچرخه سواری میشوند لازم است …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *