صفحه نخست / اقتصادی / جزیره کیش؛ پرداخت تسهیلات به صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا درکیش

جزیره کیش؛ پرداخت تسهیلات به صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا درکیش

خبر کیش


نماینده بانک مرکزی در کیش از ارائه تسهیلات بانکی به مشاغل و کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا خبرداد.

پرداخت تسهیلات به صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا درکیش

به گزارش دولتخانه کیش، سرداری باف گفت: با امضاء تفاهم نامه با جامعه بازاریان تمامی کسبه در کیش می توانند از تسهیلات بانکی تا سقف یک میلیاردو دویست میلیون ریال بهره مند شوند.
وی افزود: علاوه بر این تفاهم نامه تفاهم نامه دیگری نیز با تاکسیرانی و آژانس های حمل و نقل کیش در راستای اعطای تسهیلات به امضاء رسیده که بر اساس آن رانندگان پس از اخذ معرفی نامه از محل فعالیت خود می توانند برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.
نماینده بانک مرکزی افزود: علاوه بر این تسهیلات ، تسهیلات اقساطی سه ساله تا سقف پانصد میلیون ریال برای برای عموم کیشوندان در نظر گفته شده است .
وی در خصوص وام های قرض الحسنه گفت: اقساط وام های قرض الحسنه در سه ماه اسفند ،فروردین و اردیبهشت از حساب های مشتریان برداشت نشده مگر آنکه خود مشتریان اقدام به پرداخت اقساط خود کرده باشند.
سرداری باف در خصوص تنفس زمان بازپرداخت دیگر وام ها نیز توضیح داد و گفت: چنانچه شغل گیرنده وام جزء ۱۳ رسته شغلی اعلام شده از سوی شورای پول و اعتبار باشد ،فرد وام گیرنده می تواند با مراجعه به بانک درخواست بررسی داده و از ۳ ماه تنفس بازپرداخت اقساط وام بهره مند شود.
وی همچنین ازکاهش قوانین سخت گیرانه در خصوص چک های برگشتی خبر دادو گفت :بر اساس مصوبه شورای عالی پول و اعتبار ،دارندگان چک های برگشتی در سه ماه اسفند ، فروردین و اردیبهشت از محرومیت های ناشی از چک برگشتی معاف هستند.
نماینده بانک مرکزی در کیش با اشاره به اینکه دستورالعمل های دریافت وام برای متقاضیان در ایام شیوع ویروس کرونا تسهیل شده است از ارائه تسهیلات ویژه پانصد میلیون ریالی به کادر درمان جزیره کیش خبرداد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

پلمپ یک رستوران در جزیره کیش به دلیل عدم رعایت ضوابط بهداشتی

در راستای اقدامات پیشگیرانه و اجرای مصوبات شورای سلامت کیش صورت گرفت: پلمپ یک رستوران …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *