خانه / آموزشی / باشگاه نویسندگان جوان مهرگان برگزار میکند

باشگاه نویسندگان جوان مهرگان برگزار میکند

خبر کیش

باشگاه نویسندگان جوان مهرگان برگزار میکند.گروه حمل و نقل مهرگان در دومین سال حضور خود در نمایشگاه کتاب کیش، به عنوان حامی فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جزیره کیش، از این رویداد فرهنگی اجتماعی حمایت نموده است.به گزارش دولتخانه کیش و به نقل از روابط عمومی گروه حمل و نقل مهرگان کیش ،این مجموعه در جریان برگزاری دومین نمایشگاه کتاب کیش با رویکردی نوین و متفاوت به دنبال کشف استعدادهای درخشان و ایجاد انگیزه در بین جوانان و نوجوانان جزیره در خصوص نویسندگی و نشر آثار ادبی می باشد.
باشگاه نویسندگان جوان مهرگان، پویشی است که در سه بخش (کودک، نوجوان و جوان) از تمامی علاقمندان به نویسندگی دعوت می کند تا آثار ادبی خود را در قالب داستان کوتاه، سفرنامه و یا متون احساسی و نثر آهنگین آماده نمایند و به منظور چاپ کتاب باشگاه نویسندگان جوان جزیره به دفترخانه این مرکز ارسال نمایند. لازم به ذکر است زمان ارسال آثار تا سی آذرماه سال جاری اعلام شده است. حداکثر حجم متون، پنج صفحه با فرمت word تعیین شده که نسخه نهایی اثر به شماره +۹۸ ۹۰۲۷۶۸۱۰۰۵ در پلتفرم واتس آپ به دفتر مرکزی باشگاه ارسال خواهد شد.افراد علاقمند به ثبت نام در این پویش میتوانند جهت نام نویسی هر روزه تا پایان ۲۴ آبان ماه (روز پایانی نمایشگاه کتاب) به غرفه باشگاه نویسندگان جوان مهرگان مراجعه نمایند.
کلیه آثار توسط هیات داوران متشکل از کارشناسان، نویسندگان و منتقدان حوزه فرهنگ و ادب داوری خواهد شد و آثار برگزیده به رایگان ویراستاری، صفحه آرایی و چاپ خواهند شد.
در قسمتی از متن بروشور توصیفی این باشگاه آمده:و این شروع یک داستان است، پویشی مردمی با هدف جذب استعدادهای درخشان در حوزه خلق آثار ادبی، ما خوب میدانیم که در بین جوانان و نوجوانان کیش، هستند کسانی که قلم در دستانشان سخن میگوید، داستان می سراید و نقش آفرینی میکند. پس به توان قلم خود تکیه کنید و آثار کوتاه خود را برای ما ارسال کنید تا به عنوان یک نویسنده داستان چاپ نخستین کتاب خود را رقم بزنید.

خبر کیش

درباره‌ی دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر مدير مسئول بهمن عبدالهی صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

Check Also

برگزاری جشنواره های ویژه بانوان در گرامیداشت روز کیش و هفته وحدت

اداره امور زنان معاونت فرهنگی و اجتماعی در گرامیداشت روز کیش و هفته وحدت، برنامه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *