صفحه نخست / اجتماعی / آتش نشانی کیش به لوازم جدید حفاظت فردی مجهز شد

آتش نشانی کیش به لوازم جدید حفاظت فردی مجهز شد

خبر کیش

آتش نشانی کیش به لوازم جدید حفاظت فردی مجهز شد

مدیر بحران و پدافند غیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش از خرید تجهیزات جدید حفاظت فردی برای آتش نشانان جزیره کیش خبر داد.
به گزارش دولتخانه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، مسعود احمدی با اشاره به تجهیز امکانات برای پرسنل آتش نشانی این جزیره با دستور ابوالفضل طیبی مدیرعامل این شرکت گفت: این اقلام شامل لباس، دستکش و پوتین عملیاتی مقاوم به حریق است و شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش با هدف افزایش کارایی نیروی های عملیاتی آتش نشانی نسبت به خرید تجهیزات حفاظت فردی با تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا اقدام نموده است.
مدیر بحران و پدافند غیر عامل این شرکت افزود: سرعت، دقت و داشتن تجهیزات و امکانات از ضرورت های موفقیت در آتش نشانی و ایفای وظیفه آتش نشانان در عملیات ها است به همین دلیل تلاش شده است با تامین این تجهیزات نسبت به ارتقا امکانات آتش نشانان کیش و افزایش ایمنی و خدمات دهی در این حوزه اقدام شود.
وی با بیان اینکه آموزش و آگاه سازی مردم و جامعه نقش مهمی در پیشگیری از حوادث دارد، عنوان کرد: نکته مهم در پیشگیری از حوادث، آموزش و آگاه‌سازی مردم است، شغل آتش‌نشانی شغلی است که به صورت مستقیم با جان مردم در ارتباط است و با توجه به اهمیت سرعت عمل آتش نشانان در زمان وقوع حوادث، به روز رسانی تجهیزات این حوزه از ضرورت های توسعه شهری است.
گفتنی است سری دوم این تجهیزات نیز در آینده نزدیک خریداری خواهد شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو طی ۹ ماهه گذشته بعلت ورود به پیست دوچرخه سواری کیش

طی ۹ ماهه گذشته توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو بعلت وارد به پیست دوچرخه سواری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *