صفحه نخست / اجتماعی / آخرین مصوبات شورای سلامت کیش در روزهای کرونایی

آخرین مصوبات شورای سلامت کیش در روزهای کرونایی

خبر کیش

تشکیل کارگروه بررسی برگزاری نمایشگاه‌های تخصصصی در کیش
سخنگوی شورای سلامت کیش، با اشاره به تشکیل کارگروه برای بررسی برگزاری نمایشگاه‌های تخصصصی در کیش، گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها بدلیل حساسیت موضوع در این کارگروه جدید بررسی خواهد شد.

به گزارش دولتخانه کیش، محمدرضا رضانیا، گفت: موضوع برگزاری نمایشگاه ها بدلیل حساسیت موضوع در این کارگروه جدید بررسی خواهد شد.
وی با تاکید بر لزوم اهمیت تداوم آموزش غیر حضوری در جزیره کیش اشاره داشت و گفت: بر اثر شیوع موج دوم بیماری کرونا در جزیره کیش با همت اداره آموزش و پرورش بسترهای مورد نیاز با هدف ادامه آموزش های آنلاین و غیر حضوری فراهم می شود.
رضانیا در خصوص برگزاری مجامع صنفی در جزیره کیش افزود: پس از ارسال درخواست مجامع صنفی به مرکز توسعه سلامت کیش موضوع مورد بررسی و نتیجه آن ابلاغ خواهد شد.
وی در رابطه با ارائه خدمات غواصی و ادامه فعالیت غواصی تفریحی در این منطقه افزود: شیوه نامه های بهداشتی جامعه کلوپ های تفریحی توسط موسسه ورزش و تفریحات سالم و مرکز توسعه سلامت کیش بازنگری خواهد شد.
رضانیا خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش نرخ مبتلا به بیماری کووید۱۹ در این منطقه هم چنان محدودیت استفاده از ۵۰درصد ظرفیت پرسنل و ایجاد شرایط دورکاری برای کارکنانی که دارای بیماری های زمینه ای هستند به مدت دو هفته تمدید شد.
برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری ابا عبدلله الحسین بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا و در جلسه مشترک با حضور امام جمعه و مسئولین هیئت های مذهبی در این منطقه بررسی و تصمیم گیری می شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

اقتصاد دریا محور گفتمان غالب و راهبردی کیش

اقتصاد دریا محور گفتمان غالب و راهبردی کیش مدیر عامل سازمان منطقه آزادکیش تغییر نگرش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *