صفحه نخست / اجتماعی / افزایش مبتلایان به کرونا در جزیره کیش

افزایش مبتلایان به کرونا در جزیره کیش

خبر کیش

رئیس بیمارستان کیش از افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در جزیره کیش خبرداد و گفت: بیشتر مبتلایان به ویروس در جزیره کیش را ناقلان بدون علامت تشکیل می‌دهند.

به گزارش دولتخانه کیش ، دکتر مصطفی نادعلی نژاد با اشاره به افزایش تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در کشور گفت: با توجه به مدیریت بسیار خوبی که در جزیره کیش در حال انجام است، شدت ابتلا افراد به بیماری کووید ۱۹ را در جزیره کیش نداریم ولی روند ابتلا به ویروس کرونا رو به افزایش است.
وی افزود: براساس آمار بستری‌های بیمارستان در حد ۴ تا ۵ نفر بود که در آخرین آمار تعداد بستری‌های بیمارستان‌کیش به ۱۳ نفر رسیده است.
رئیس بیمارستان کیش گفت: دو نفر از این تعداد در بخش ایزوله تنفسی به صورت ویژه بستری هستند و خدمات درمانی به این بیماران ارائه می‌شود.
دکتر نادعلی نژاد افزود: یک نفر از این بیماران کرونایی تبعه هند است که از ۱۸ مهر دربیمارستان بستری شده است و نفر دوم نیز یکی از ساکنان کیش است که به دلیل ضربه مغزی به بیمارستان مراجعه و پس از انجام آزمایش تشخیص ویروس کرونا و مثبت شدن نتیجه آزمایش این فرد هم اکنون در بخش ایزوله تنفسی بیماران کرونا بیمارستان کیش بستری است و خدمات درمانی دریافت می‌کند.
وی گفت: یازده بیمار مبتلا به کرونا نیز از بیماران خوشحال کرونا هستند که وضعیتشان مناسب است.
رئیس بیمارستان کیش گفت: دارو‌های بیماران کرونایی در بیمارستان موجود است و دارو‌ها براساس شیوه نامه‌های پزشکی به بیمار ارائه می‌شود.
وی گفت: تاکنون تعداد آمار ابتلای افراد به ویروس کرونا کمتر از ۱۵ نفر بود که با رشد ابتلا مردم در جزیره کیش به ویروس کرونا این رقم به بیش از ۲۰ نفر در روز رسیده است.
دکتر نادعلی نژاد گفت: بیشتر افراد مبتلا به ویروس کرونا از نوع بی علامت هستند که براساس شیوه نامه‌های شورای سلامت و مرکز توسعه سلامت کیش موظف به گذراندن ۱۵ روز قرنطینه هستند.
وی افزود: مرکز توسعه سلامت کیش مدیریت ویژه‌ای در خصوص افراد قرنطینه شده دارد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *