صفحه نخست / اطلاعیه / الزام ثبت اطلاعات محل نگهداری کالا در سامانه جامع انبار

الزام ثبت اطلاعات محل نگهداری کالا در سامانه جامع انبار

خبر کیش

تمامی فعالان اقتصادی کیش ملزم به ثبت اطلاعات انبار و مراکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبار مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هستند.

به گزارش دولتخانه کیش، پیرو برگزاری بیست و نهمین جلسه بررسی برنامه‌های پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز در مناطق آزاد تجاری،صنعتی و ویژه اقتصادی، آخرین وضعیت راه‌اندازی سامانه انبارها ، با هدف کنترل دقیق گردش کالا در کشور و همچنین شفاف‌سازی این حوزه بررسی شد.

طبق مصوبات، در مرحله اول این طرح، وارد کنندگان و مراکز خرید فروش و نگهداری عمده کالا در کیش تا بیستم دی فرصت دارند اطلاعات انبارهای خود را در سامانه WMS.FREEZONES.IR ثبت کنند.

با توجه به گذشت بیش از ۴ ماه از زمان راه‌اندازی سامانه جامع انبارهای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و صدور ابلاغیه‌های متعدد در این خصوص، پس از پایان مهلت تعیین شده، فعالیت واحدهایی که از ثبت اطلاعات در سامانه خودداری کنند با محدودیت‌هایی از سوی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه مواجه خواهند شد.

این برنامه در راستای مبارزه با قاچاق کالا و اجرای قوانین مربوط به آن مصوب و بر اساس اعلام ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از سوی شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و به تمامی مناطق ابلاغ شده است.

لازم به ذکر است علاقمندان می توانند فایل راهنمای ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار را از لینک زیر دریافت کنند.

راهنمای ثبت نام سامانه جامع انبار.pdf

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگشت هواپیمای EP-LCN شرکت هواپیمایی کیش به ناوگان عملیاتی

بازگشت هواپیمای EP-LCN شرکت هواپیمایی کیش به ناوگان عملیاتی هواپیمای MD کیش ایر با رجیستر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *