صفحه نخست / آموزشی / انتشار کتاب “شبِ دربند، صبحِ آزادی”

انتشار کتاب “شبِ دربند، صبحِ آزادی”

خبر کیش

انتشار کتاب “شبِ دربند، صبحِ آزادی”

سعید رضادوست؛ شاعر خوش‌ذوق کشورمان سومین مجموعه‌ی غزل خود را با نام “شبِ دربند، صبحِ آزادی” منتشر کرد.

به گزارش دولتخانه کیش، «شبِ دربند، صبحِ آزادی» عنوان کتاب تازه‌ای از غزلیات «سعید رضادوست» در “نشر نگاه معاصر” به چاپ رسیده است. این کتاب دربرگیرنده‌ی ۳۷ غزل از این شاعر نیشابوری است که پس از دو مجموعه‌ی پیشین به نام‌های «به قونیه بکشانیم پای تهران را» و «بچرخ و قونیه را آفتابگردان کن» منتشر شده است.

سعید رضادوست این مجموعه‌‌ی تازه را به «محمدرضا شجریان» پیشکش کرده و با نقل قولی از والتر بنیامین افزوده است: «هر خطی که امروز موفق به چاپش می‌شویم، پیروزیی است که از چنگ قدرت تاریکی بیرون کشیده شده است.»

“شبِ دربند، صبحِ آزادی” در ۸۸ صفحه‌ قطع رقعی و با قیمت ۲۰ هزارتومان منتشر شده است و به زودی در کتابفروشی‌های کشور و کتابفروشی “خط سوم” در کیش برای دوستداران شعر در دسترس خواهد بود.

سعید رضادوست هم‌اکنون از همکاران سازمان منطقه آزاد کیش است

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

پرپایی گرامی داشت روز زن در کیش

جشن ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و مراسم گرامیداشت روز زن ۱۴ بهمن در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *