صفحه نخست / آموزشی / برگزاری سومین مانور پدافند زیستی در کیش

برگزاری سومین مانور پدافند زیستی در کیش

خبر کیش

سومین رزمایش پدافند زیستی با هدف هم افزایی تجهیزات و امکانات برای مقابله با ویروس کرونا در جامعه برگزار شد .

به گزارش دولتخانه کیش، عصر روز پنج شنبه۱۰مهرماه سومین رزمایش پدافند زیستی با هدف هم افزایی تجهیزات و امکانات برای مقابله با ویروس کرونا در جامعه برگزار شد .
در این رزمایش بیش از ۲۰۰ نیروی بسیجی از نیروهای هلال احمر ، مرکز توسعه سلامت ، نیروهای نظامی و انتظامی و شرکت عمران آب و خدمات و جامعه بازاریان حضور داشتند .

در شروع این رزمایش امام جمعه محترم جزیره کیش با تقدیر از تلاش تمامی نهادها در جهت مقابله با ویروس کرونا سه حرکت را لازم برای نابودی این ویروس نوظهور دانست و گفت : برای نابودی این ویروس نوظهور در حرکت اول باید درک عمومی جامعه را بالا برد . تا زمانی که جامعه بر این باور نرسد که این ویروس تا چه حد خطرآفرین است تمام تلاش ها و زحماتی که در این راستا کشیده می شود مسمر ثمر نخواهد بود .
حرکت دوم ایجاد عزم و اراده است ؛ با فرض بر اینکه جامعه به این باور رسیده که باید مبارزه کرد و تلاش هم در این راستا می کنند اما اگر ضعف در اراده و عزم باشد باز هم تلاش ها بی فایده است .
حجه الاسلام والمسلمین حسن زاده دعا خواندن را سومین نکته برشمرد که اهل بیت عصمت و طهارت آن را مسیری روشن برای دوری از بلایا مشخص کرده اند .

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه ازاد کیش نیز در این مراسم با اشاره به مجموعه اقدامات در راستای مقبله با ویروس کرونا در کیش گفت: در مرحله اول مبارزه با ویروس کرونا بر اساس سیاست شورای سلامت قرنطینه حداکثری با هدف کنترل شرایط در کیش انجام شد.
سعید پورعلی اظهار داشت : در مرحله دوم که از اواخر خرداد شروع شد با توجه به مسائل اقتصادی و اجتماعی با توجه به دستورالعملهای مشخص، فعالیت مشاغل مختلف آغاز و  سیاست مراقبت حداکثری و نظارت حداکثری در کیش اجرا شد.

در پایان به گفته دکتر رضانیا مردم جامعه ما با الگویابی از ۸ سال دفاع مقدس ، مبارزه را فراگرفته اند و اکنون که دشمن نامرئی در مقابل ما قرار گرفته مردم با همدلی ، یک پارچگی و هم گامی در کنار کادر درمان بوده و به مدد الهی از این بحران به سلامت عبور می کنیم .

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو طی ۹ ماهه گذشته بعلت ورود به پیست دوچرخه سواری کیش

طی ۹ ماهه گذشته توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو بعلت وارد به پیست دوچرخه سواری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *