صفحه نخست / اجتماعی / دستگیری ۲۳ سارق و افراد هنجارشکن در جزیره کیش

دستگیری ۲۳ سارق و افراد هنجارشکن در جزیره کیش

خبر کیش

معاون عملیات فرماندهی انتظامی ویژه کیش از دستگیری ۲۳ سارق و افراد هنجارشکن در طرح ۷۲ ساعته ارتقاء امنیت اجتماعی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” سید مسعود میر حسینی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: به منظور کاهش جرائم و با تلاش مضاعف ۱۶ تیم تخصصی در ۷۲ساعت گذشته ۲۳ نفر سارق و افراد هنجارشکن در جزیره کیش دستگیر شدند.

میرحسینی افزود: ۱۰ فقره از اموال مسروقه شامل پمپ آپ، شیر آلات، کپسول گاز و… بوده است که از سارقان کشف گردید.

رئیس پلیس پیشگیری تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا اعزام گردیدند.

وی ادامه داد:کشف بیش از ۳/۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر ، توقیف ۳۹ دستگاه خودرو و ۴۶ دستگاه موتور سیکلت به دلیل ایجاد ناهنجاری و عدم رعایت قوانین رانندگی از دیگر اقدامات در این طرح بوده است.

سرهنگ میر حسینی بیان داشت: در ۶ ماهه نخست سال جاری بیش از ۶۹۹ مورد طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در حوزه پلیس پیشگیری اجرا گردیده است .

معاون عملیات ورئیس پلیس پیشگیری موفقیت مطلوب در این طرح ها را حاصل همکاری و مشارکت بسیار خوب شهروندان از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۱۰ دانست و از شهروندان خواست جهت حفظ امنیت پایدار با پلیس همکاری داشته باشند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین پلیس فتا کیش در خصوص کلاهبرداری با استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *