صفحه نخست / فرودگاه و بندرگاه / دیدار دکتر شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی کیش با کاپیتان زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

دیدار دکتر شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی کیش با کاپیتان زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

خبر کیش

دیدار دکتر شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی کیش با کاپیتان زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

به گزارش دولتخانه کیش ، دیدار اختصاصی دکتر فرزانه شرفبافی نائب رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل هواپیمایی کیش با کاپیتان تورج دهقانی زنگنه معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

در این دیدار صمیمانه که به صورت اختصاصی در محل سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد مدیرعامل هواپیمایی کیش و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص حال و آینده صنعت هوایی، آخرین وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تامین قطعات هواپیماها، قطعات قیمت‌ و نرخ بلیت پروازها، مسیرهای جدید کیش ایر، مشکلات، خسارات و اثرات مخرب شیوع بیماری کرونا و صنعت هوانوردی و گردشگری و سایر دغدغه‌های موجود بحث و تبادل نظر کردند.

در این جلسه از سوی ریاست سازمان هواپیمایی کشوری وعده داده شد تا همکاری مناسبی با شرکت هواپیمایی کشور در خصوص انجام پروازهای جدید به عمل آید.

در ادامه کاپیتان زنگنه وضعیت شرکت هواپیمایی کیش را وضعیت قابل قبول و مناسب توصیف کردند که آن را هدایت مدبرانه و متخصصانه دکتر فرزانه شرفبافی دانست و ابراز امیدواری کرد تا شاهد روزهای بهتری برای کیش ایر باشیم.

گفتنی است در این جلسه علیرضا بابایی دستیار ویژه مدیرعامل هواپیمایی کیش نیز در خصوص انجام پروازهای نوین ویژه ایام کرونا، انتقال ایرانیان از خارج به کشور و جابجایی مسافران کشورهای همسایه به ویژه در آسیای میانه توسط شرکت هواپیمایی کیش توضیحاتی ارائه نمودند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

ارزان شدن ماهی در جزیره با ممنوعیت ورود ماهی از سایر مناطق ساحلی به کیش

ارزان شدن ماهی در جزیره با ممنوعیت ورود ماهی از سایر مناطق ساحلی به کیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *