صفحه نخست / اجتماعی / عدم توجه به مقابل و استفاده از تلفن همراه، حادثه آفرید

عدم توجه به مقابل و استفاده از تلفن همراه، حادثه آفرید

رئیس پلیس راهور جزیره از تصادف یک دستگاه سواری اسپورتج با یک موتورشارژی در حد فاصل میدان المپیک به میدان غدیر خبر داد و گفت: متاسفانه آسیب شدیدی به سرنشین موتور شارژی وارد شده است

به گزارش دولتخانه کیش ، سرهنگ ” بهرام ایمانی نسب ” در تشریح جزئیات این خبر افزود: شب گذشته درپی وقوع تصادف خودروی اسپورتج که از میدان المپیک به میدان غدیر در حال تردد بود به علت عدم توجه به مقابل ناشی از استفاده تلفن همراه با موتورشارژی برخورد کرده و موجب آسیب شدید به سرنشین موتور شده است.

وی ادامه داد: ماموران پلیس راهور سریعاً در محل حادثه حاضر شدند و ضمن حفظ صحنه تصادف، مصدوم به اورژانس انتقال گردیده است و برای بهبود حال وی آرزوی سلامتی داریم.

رئیس پلیس راهور کیش توصیه کرد: حین رانندگی با تمرکز کامل و توجه به جلو برانید و تا توقف کامل وسیله نقلیه خود از تلفن همراه استفاده کنید.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *