صفحه نخست / اجتماعی / فراخوان برگزاری مسابقه به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک

فراخوان برگزاری مسابقه به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک

خبر کیش

فراخوان برگزاری مسابقه به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک

به گزارش دولتخانه کیش، اداره محیط زیست کیش در نظر دارد به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک و به منظور پیشبرد” طرح‌ کیش بدون پلاستیک ” نسبت به برگزاری مسابقه ای با موضوع کاهش مصرف پلاستیک در جزیره اقدام نماید.

این مسابقه در ۳ بخش” کودکان، اصناف و فروشگاه های مستقر و ارائه بهترین ایده و راهکار پیشنهادی توسط عموم مردم جهت “کاهش مصرف پلاستیک” برگزار خواهد شد.

۱-کودکان و نوجوانان علاقمند در جزیره کیش می توانند با استفاده از ظروف و سایر زایدات پلاستیکی استفاده شده در منزل خود اقدام به ساخت کاردستی، وسایل کاربردی در زندگی روز مره و ساخت احجام هنری نمایند.

۲-تمام اصناف و فروشگاه های مستقر در جزیره کیش، در صورتی که در فروشگاه خود اقدامی در جهت کاهش مصرف پلاستیک نظیر استفاده از روش های جایگزین پلاستیک، فرهنگ سازی و …. نموده اند می توانند آثار خود را به این مسابقه ارسال کنند.

۳_کیشوندان و علاقمندان نیز جهت شرکت در مسابقه می توانند با ارسال ایده ها و راه کارهای پیشنهادی در خصوص “کاهش مصرف پلاستیک”در جزیره کیش اقدام نمایند.

🔹شرایط ثبت نام و نحوه ارسال آثار:

شرکت کنندگان می توانند تا ۵ مرداد پیشنهادات و تصویر آثار خود را به آدرس اینستاگرام (kish_environment) ارسال کنند . در بخش اول(کودکان و نوجوانان) پس از انتخاب نفرات برتر، آثار انتخابی باید به اداره محیط زیست کیش تحویل داده شود

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و هنری

🔸معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش: نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *