صفحه نخست / آموزشی / معرفی راه یافتگان به مرحله نهایی نخستین جشنواره داستان صوتی کیش

معرفی راه یافتگان به مرحله نهایی نخستین جشنواره داستان صوتی کیش

خبر کیش

دبیر هنری نخستین جشنواره داستان صوتی کیش با عنوان”واگویه‌های جنوب” از برگزیده شدن ۸ داستان برای راه یابی به مرحله نهایی خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش، امین جوکاردبیر هنری جشنواره داستان صوتی “واگویه‌های جنوب” در این خصوص گفت: در ابتدای رویداد،۵۶ داستان با مجموع زمانیِ بیش از ۵۰۰ دقیقه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از بررسی، ۲۴داستان به مرحله نیمه نهایی راه یافت و در نهایت از بین آنها ۸ اثر برای رقابت در مرحله نهایی نخستین دوره این رویداد انتخاب شدند.

جوکار که عضو هیات داوران این جشنواره است افزود: پس از شنیدن داستان‌ها با همراهی منصور ضابطیان و رضا فیاضی، داستان های “سمیلو” تولید شاهین بهرام‌نژاد از بوشهر، “خنکای آخر اسفند” ساخته ایمان مصطفایی از آبادان، “عشق در ایام کرونا” اثر محمد قاسم‌پور از تهران، “یزله ب ح” تولید محمد بازدار از کنگان، “غاف‌ها” اثرتولیدی رضا افسانژاد از تنگستان، “بشرا” ساخته حدیث یزدان‌دوست از آبادان، “دنگ” تولید مهدی دلال از خرمشهر و “نیم رخ” حاصل تلاش مارال علیمرادی از کیش برای مرحله نهایی انتخاب شدند.

وی با اشاره به اینکه نویسندگان و راویانی از شهرهای بندرعباس، آبادان، دزفول، تهران، بندرلنگه، شاهین شهر، اندیمشک، کنگان، خرمشهر، جزیره کیش، مسجدسلیمان، تنگستان، ماهشهر، بوشهر، برازجان و اهواز داستان های صوتی تولیدی خود را برای داوری ارسال کردند گفت: مردم خوزستان بیشتر ازدیگر شهر های کشور از این جشنواره استقبال کردند.

دبیر هنری نخستین جشنواره داستان صوتی کیش افزود: پیش از این مقرر شده بود که برندگان جشنواره واگویه‌های جنوب تا پایان آذر معرفی شوند اما با توجه به ماندگاری اپیدمی ویروس کرونا و اولویت سلامت مردم ، برگزیدگان در روزهای پایانی دی امسال از یکی از شبکه‌های رسانه ملی معرفی می شوند.

وی گفت: سه برنده نهایی این جشنواره تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت می کنند.

بنابراعلام جوکار، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان ومنصور ضابطیان و رضا فیاضی اعضای شورای سیاست گذاری نخستین جشنواره داستان صوتی کیش هستند.

.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بسط مفهوم حاکمیت ملی در “ایران هم‌کیش”

بسط مفهوم حاکمیت ملی در “ایران هم‌کیش” رویداد ملی ضرورت اعمال حاکمیت ملی با عنوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *