صفحه نخست / اجتماعی / نخستین جشنواره داستان صوتی کیش

نخستین جشنواره داستان صوتی کیش

جزیره کیش؛۵۶ داستان صوتی به نخستین جشنواره داستان صوتی کیش (واگویه‌های جنوب) ارسال شد.

به گزارش دولتخانه کیش؛ دبیر هنری نخستین جشنواره داستان صوتی کیش (واگویه‌های جنوب) از ارسال بیش از ۵۰۰ دقیقه داستان صوتی به این جشنواره خبر داد.امین جوکار با بیان اینکه ۲۰ مهر ۹۹ آخرین فرصت ارسال تولیدهای داستانی به این جشنواره بود افزود: ۵۶ داستان صوتی به نخستین جشنواره داستان صوتی کیش (واگویه‌های جنوب) ارسال شد.
وی با بیان اینکه خوزستانی‌ها بیشترین استقبال را از این جشنواره داشته‌اند، گفت: نویسندگان و راویانی از شهرهایی همچون بندرعباس، آبادان، دزفول، تهران، بندرلنگه، شاهین شهر، اندیمشک، کنگان، خرمشهر، جزیره کیش، مسجدسلیمان، تنگستان، ماهشهر، بوشهر، برازجان و اهواز تولیدهای صوتی داستان خود را برای داوری به این رویداد هنری ارسال کردند.
دبیر هنری نخستین جشنواره داستان صوتی کیش ادامه داد: داوری ابتدایی با حضور آقایان رضا فیاضی و منصور ضابطیان و امین جوکار آغاز شده است و در یک ماه آینده ۱۵ داستان صوتی فینالیست این جشنواره معرفی می‌شوند.
وی افزود: بعد از مشخص شدن فینالیست‌ها در نهایت در نیمه دوم آذر ماه و در مراسم اختتامیه که در جزیره کیش برگزار می‌شود، سه برنده نهایی تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی این جشنواره را به خود اختصاص خواهند داد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بررسی مشکلات شرکت‌های اجاره ‌خودرو در کیش

در نشستی با حضور عوامل نیروی انتظامی صورت گرفت:‌ بررسی مشکلات شرکت‌های اجاره ‌خودرو در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *