صفحه نخست / اجتماعی / کشف ۲۰ کیلوگرم مواد افیونی در کیش

کشف ۲۰ کیلوگرم مواد افیونی در کیش

خبر کیش

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از انهدام باند سوداگران مرگ و کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک در این جزیره خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی اصغر جمالی” اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش طی عملیات ضربتی ۲ نفر از اعضای باند سوداگران مرگ را دستگیر و ۲۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

سرهنگ جمالی افزود: سوداگران مرگ به شیوه و شگرد های خاص قصد توزیع مواد مخدر در جزیره را داشتند که  دستگیر شدند و جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی تحویل شدند.

فرمانده انتظامی کیش تصریح کرد: برخورد با سوداگران مرگ و افرادی که آسایش و آرامش مردم و جامعه را سلب می کنند بطور جدی در دستور کار پلیس قرار گرفته و مخلان امنیت و هنجار شکنان جامعه بدانند که نیروی انتظامی اجازه هیچ گونه هنجار شکنی و عرض اندام به آنان را در جزیره کیش نخواهد داد.

وی خاطر نشان کرد: هرچند سوداگران مرگ شیوه و شگردهای ورود و فروش مواد مخدر را تغییر می دهند اما هوشیاری مأموران این فرماندهی با همکاری خوب مردم شریف موفقیت های خوبی را در سال ۱۳۹۹ برای ما به ارمغان داشته است.

گفتنی است، از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۲۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و بیش از ۱۲۲ نفر در این خصوص دستگیر شدند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بررسی مشکلات شرکت‌های اجاره ‌خودرو در کیش

در نشستی با حضور عوامل نیروی انتظامی صورت گرفت:‌ بررسی مشکلات شرکت‌های اجاره ‌خودرو در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *