صفحه نخست / اجتماعی / کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین

پلیس فتا کیش در خصوص کلاهبرداری با استفاده از ارسال پیامک‌های جعلی از طرف سایت‌های آگهی آنلاین هشدار داد.

 

خبر کیش

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاینبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، پلیس فتا کیش اعلام کرد: یکی از شیوه‌های کلاهبرداری که اخیرا شاهد افزایش آن بودیم سرقت اطلاعات کاربران سایت‌های واسط آگهی توسط مجرمان سایبری است.

در این شیوه مجرمان سایبری با دنبال کردن سایت‌های درج آگهی آنلاین به افرادی که کالای آنان به تازگی ثبت شده و بر روی سایت قرار گرفته، پیامک داده و از آن‌ها می‌خواهند که برای ثبت نهایی آگهی و جلوگیری از حذف آن از سایت، مبلغ معینی را به لینکی که در پیامک ارائه شده واریز کنند.

با سهل‌انگاری آگهی دهنده و پیروی از پیامک کلاهبرداران و دنبال کردن لینک ناشناس موجود در پیامک، آگهی دهنده به درگاه بانکی جعلی هدایت شده کلاهبرداران با سرقت اطلاعات کارت بانکی حساب کاربر را تخلیه می کنند.

پلیس فتا کیش از مردم خواست با کمی دقت و هوشیاری درگاه‌های جعلی که آدرس آن‌ها به shaparak.ir منتهی نمی‌شود را شناسایی کنند.

مردم می توانند موارد مشکوک را با شماره تماس ۱۱۰ و یا درگاه اینترنتی پلیس فتا به نشانی cyberpolice.ir گزارش کنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

تحویل غرفه های مجموعه تجاری تفریحی میکا‌مال آغاز شد.

تحققق اهداف توسعه گردشگری و رشد اقتصادی کیش با بهره برداری از پروژه بزرگ میکامال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *