صفحه نخست / اجتماعی / 🔺فوتی های کرونایی در کیش به ۱۵ نفر رسید.

🔺فوتی های کرونایی در کیش به ۱۵ نفر رسید.

خبر کیش

دکتر رضانیا سخنگوی شورای سلامت کیش با اعلام فوت پانزدهمین فوتی در جزیره کیش افزود:متأسفانه امروز اول ماه مهر یک فوتی دیگر به فوتی های مربوط به کرونا در کیش اضافه شد.


به گزارش دولتخانه کیش ، دکتر رضانیا افزود:با فوت آقای ۴۵ساله بیمار مبتلا به کرونا و بستری در بیمارستان کیش بدون بیماری زمینه ای،شمار فوت شدگان ناشی از ویروس کرونا از ابتدای شیوع این بیماری در کیش تاکنون به ۱۵نفر رسید.  

دکتر رضانیا تاکید کرد: درگیری ها و مشکلات متعدد زندگی و اقتصادی باعث نشود حفظ جان و سلامت در برابر کرونا از یادمان برود و به اولویت های بعدی تبدیل شود.
وی افزود: بعضی از مردم چون بیمار نشده اند و یا به صورت خفیف به کرونا گرفتار شده اند، خود را در معرض خطر نمیدانند.
وی تاکید کرد:امیدواریم با وجود اخبار متعدد از استانها یی که وارد پیک سوم کرونا شده اند ، شاهد کاهش رفتارهای خود مراقبتی توسط مردم نباشیم و با رعایت سه اصل شست و شوی مکرر دستها+استفاده صحیح از ماسک+رعایت فاصله فیزیکی مناسب کرونا را متوقف کنیم.

وی در پایان ضمن تسلیت به خانواده و بازماندگان این عزیز متوفی از مردم خصوصا کیشوندان خواست با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن اصولی ماسک و دوری از تجمع یاریگر مدافعان سلامت و حافظ جان خود باشند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین پلیس فتا کیش در خصوص کلاهبرداری با استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *