صفحه نخست / آموزشی / افتتاح اولین دبستان بین المللی در کیش

افتتاح اولین دبستان بین المللی در کیش

خبر کیش

اولین مدرسه بین المللی کیش و هشتمین مدرسه بین المللی کشور امروز طی مراسمی در این منطقه آزاد، افتتاح شد.

 به گزارش دولتخانه کیش این مدرسه بین المللی که قرار است در مقاطع پیش دبستانی و کلاس اول با پذیرش ۳۵ نوآموز پیش دبستانی و ابتدایی کلاس اول با حضور مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش، عبادی رئیس مدارس هوشمند کیش و وحید یعقوبی معاون  هماهنگی و نظارت مراکز امور بین الملل و مدارس خارج کشور وزارت آموزش و پرورش اولین سال تحصیلی خود را آغاز کرد .            

  در این مدرسه بین المللی که با همکاری دانشگاه شریف،  سازمان منطقه آزاد کیش و آموزش و پرورش، و حمایت بخش خصوصی تاسیس و راه اندازی شده است، کلیه دورس عملی و متون آموزشی مطابق با استاندارهای جهانی و به زبان انگیسی آموزش داده خواهد شد.

  مدیرعامل منطقه آزاد کیش، راه اندازی مدرسه بین المللی در کیش را اقدام ساختاری در بخش آموزش و پرورش و ارتقای سطوح آموزشی در این جزیره دانست و از دست اندر کاران و تمامی کسانی که برای تاسیس و راه اندازی این مجتمع تلاش کرده اند قدردانی کرد.

  غلامحسین مظفری ضمن تبریک روز کودک افزود: امروز همزمان با روز کودک دو مقطع پیش دبستانی و ابتدایی مدرسه بین المللی کیش راه اندازی شد و سایر مقاطع نیز در سال آینده تحصیلی فعال خواهد شد. 

 وی با اشاره به موقعیت بین المللی جزیره کیش و حضور فعالان   اقتصادی و کارشناسان کشورهای مختلف در این منطقه آزاد، گفت: راه اندازی این مجتمع می تواند از یکسو نقشی مهم در آموزش و تربیت هدفمند نیروهای بومی و خلاق به عنوان عنصرهای اصلی رشد و پیشرفت این منطقه داشته باشد و از دیگر سو نیاز آموزشی فرزندان اتباع خارجی ساکن در جزیره کیش را تامین کند.

 مدیرعامل منطقه آزاد کیش با اشاره قابلیتهای مراکز آموزش عالی مرکزی نوآوری در کیش، اظهار امیدواری کرد که باهمکاری و همدلی و به کارگیری این ظرفیتها، مدرسه بین المللی کیش بتواند با روشهای پیشرفته آموزشی و پرورشی؛  الگویی برجسته برای سایر مدارس این منطقه و کشور باشد.

  در این آیین همچنین وحید یعقوبی معاون هماهنگی و نظارت مراکز امور بین الملل و مدارس خارج کشور وزارت آموزش و پرورش درسخنانی با اشاره به این نکته که آموزش و پرورش می تواند معجزه بکند، افزود: نقش و اهمیت آموزش پرورش در توسعه و ییشرفت؛ نقشی بنیادین و تحول آفرین است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

برگزاری اولین جلسه دفاع مجازی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

جزیره کیش؛ نخستین جلسه دفاع مجازی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران در مقطع دکتری برگزار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *