خانه / آموزشی / برگزاری آزمون سراسری نظام مهندسی در کیش

برگزاری آزمون سراسری نظام مهندسی در کیش

خبر کیش

آزمون سراسری نظام مهندسی همزمان با سراسر کشور در جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش دولتخانه کیش، آرش رضایی مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: در راستای اجرای مواد ۵،۱۱،۱۲،۱۲،۲۶،۲۸ آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در ۷ رشته مهندسی عمران و معماری شامل سه صلاحیت محاسبات، نظارت و اجرا، رشته تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی در دو صلاحیت طراحی و نظارت و رشته های نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک امروز و فردا در چهار نوبت، همزمان با سراسر کشور مورد سنجش قرار خواهند گرفت.
وی افزود: مجموع کل شرکت کنندگان در آزمون نظام مهندسی در استان ۲۸۱۶ نفر است و از این تعداد ۲۶۲۶ نفر در بندرعباس و ۱۹۰ نفر در جزیره کیش هستند، که نسبت به سال گذشته افزایش ۲۰ درصدی را نشان می دهد.
رضایی خاطرنشان کرد: در رشته‌های عمران (محاسبات و نظارت،) معماری صلاحیت نظارت، تاسیسات مکانیکی و برقی (طراحی و نظارت) و رشته نقشه‌برداری، دفترچه های آزمون نظام مهندسی در چهار دسته مختلف طرح شده است.

درباره‌ی دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر مدير مسئول بهمن عبدالهی صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

Check Also

حمایت انجمن کار آفرینان و سرمایه گذاران کیش از ایجاد مدارس نمونه

هدف آرمان مدرسه زندگی دیپلمات کیش پرورش کودکانی دانا ، ماهر و عاشق در سطح …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *