صفحه نخست / هنری / ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر کیش

ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر کیش

دبیردومین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه کیش گفت: ۱۷۸ اثر در دو بخش کافه‌ای و ساحلی و ۲۷ اثر در بخش طرح و ایده به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر کوتاه کیش رسید.

ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر کیش خبر کیش

به گزارش دولتخانه کیش عباس نجاری گفت:  فراخوان دومین جشنواره تئاتر کیش آبان امسال در بین گروه‌های نمایشی اعلام شد و تعداد آثار رسیده به دبیرخانه این دوره از جشنواره، از استقبال گروه‌های نمایشی و رشد قابل توجه دومین دوره حکایت دارد.
وی با بیان اینکه آثار رسیده به جشنواره حتما باید فیلم اجرا را ارسال کرده باشند، افزود: جشنواره تئاتر کوتاه کیش به یک بلوغ و توانائی رسیده است که باید به آن حرفه‌ای نگاه کرد و تیم‌های حرفه‌ای در آن حضور داشته باشند.
دومین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه کیش (کافه/ ساحل) با هدف تلاش برای گسترش، حمایت و تقویت جایگاه تئاتر محیطی و کوتاه، ۲۶ لغایت ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.
این جشنواره در سه بخش مسابقه‌ای، نمایش‌های ساحلی، کافه‌ای و طرح‌ها و ایده‌های اجرایی مکتوب برگزار می‌شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

با حضور سفیر اتریش در کیش از کتاب عکس ژوزف پلروس رونمایی شد

 در آغاز به کار نمایشگاه عکس های جاسم غضبانپور با موضوع آزادسازی خرمشهر صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *