خانه / هنری / ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر کیش

ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر کیش

دبیردومین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه کیش گفت: ۱۷۸ اثر در دو بخش کافه‌ای و ساحلی و ۲۷ اثر در بخش طرح و ایده به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر کوتاه کیش رسید.

ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر کیش خبر کیش

به گزارش دولتخانه کیش عباس نجاری گفت:  فراخوان دومین جشنواره تئاتر کیش آبان امسال در بین گروه‌های نمایشی اعلام شد و تعداد آثار رسیده به دبیرخانه این دوره از جشنواره، از استقبال گروه‌های نمایشی و رشد قابل توجه دومین دوره حکایت دارد.
وی با بیان اینکه آثار رسیده به جشنواره حتما باید فیلم اجرا را ارسال کرده باشند، افزود: جشنواره تئاتر کوتاه کیش به یک بلوغ و توانائی رسیده است که باید به آن حرفه‌ای نگاه کرد و تیم‌های حرفه‌ای در آن حضور داشته باشند.
دومین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه کیش (کافه/ ساحل) با هدف تلاش برای گسترش، حمایت و تقویت جایگاه تئاتر محیطی و کوتاه، ۲۶ لغایت ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.
این جشنواره در سه بخش مسابقه‌ای، نمایش‌های ساحلی، کافه‌ای و طرح‌ها و ایده‌های اجرایی مکتوب برگزار می‌شود.

درباره‌ی دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر مدير مسئول بهمن عبدالهی صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

Check Also

پایان دومین جشنواره تئاتر کوتاه کیش

دومین جشنواره تئاتر کوتاه کیش به پایان رسید. به گزارش دولتخانه کیش، این جشنواره  در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *