صفحه نخست / آموزشی / تاکید به استفاده حداکثری از امکانات جهت ارتقا سطح کیفی آموزش در کیش

تاکید به استفاده حداکثری از امکانات جهت ارتقا سطح کیفی آموزش در کیش

خبر کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با رئیس آموزش و پرورش جزیره مطرح کرد:
تمامی منابع،امکانات و ظرفیت های موجود، در جهت ارتقا سطح کیفی خدمات آموزشی و دستیابی به اهداف حوزه آموزش و پرورش باید مورد استفاده قرار گیرد.
غلامحسین مظفری به همراه جمعی از معاونان و مدیران سازمان، به مناسبت تبریک هفته معلم، با رئیس آموزش و پرورش جزیره دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش دولتخانه کیش، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان، در این دیدار با اشاره به شرایط ویژه ای که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به وجود آمد گفت: این تجربه جدید در کشور که شیوه ها و موضوعات مربوط به آموزش و پرورش را تحت تاثیر قرار داد و تغییرات چشمگیری در چارچوب کلی این حوزه شاهد بودیم.

وی افزود: خوشحالیم که در آموزش و پرورش کیش از روز نخست اتفاقات خوب، نوآوری ها و خلاقیت ها رقم خورد و ارتباطی بسیار منطقی توسط معلمان و دانش آموزان به صورت آنلاین برقرار شد.

غلامحسین مظفری تاکید کرد: زیرساخت های هر جامعه ای به میزان بسیار زیاد تحت تاثیر آموزش و پرورش است و اگر دقیق و اصولی به موضوعات این حوزه نظر کنیم، قطعا نتایج مطلوبتری حاصل می شود؛ بنابراین تلاش ما باید بر این باشد که از امکانات موجود حداکثر استفاده را داشته باشیم و سطح کیفی آموزش و پرورش و خدمات آن را ارتقا دهیم.

مظفری در ادامه گفت: به لحاظ شرایط موجود از وضعیت مطلوب فاصله داریم اما این موضوع نباید مانعی برای جدیت ما برای انجام کار با کیفیت باشد و رویکرد سازمان منطقه آزاد کیش در این حوزه، استفاده از امکانات خوب موجود و از سوی دیگر حفظ هماهنگی و تعامل با وزارتخانه برای دستیابی به اهداف تعیین شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه منابع امکانات و ظرفیت های موجود باید به خوبی به کار گرفته شود اظهار داشت: اگر دقیق تر وارد موضوعات این حوزه شویم، با احیای فرصت ها، اتفاقات خوبی رقم می زنیم.

وی در پایان گفت: همانگونه که روند رو به رشد آموزش و پرورش در شاخص های مختلف آغاز شده است، امید دارم که با سرعت در این بخش پیشرفت کنیم و به نتیجه برسیم.

سید جواد قوامی نژاد رئیس اداره آموزش و پرورش جزیره نیز در این دیدار،ضمن اشاره به ویژگی های خوب، فضای مطلوب، نیروهای انسانی ارزشمند و کمک های بیشمار سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد: آموزش و پرورش کیش تا حد زیادی به اهداف خود دست یافته است که این امر مرهون تلاش های تمامی فعالان حوزه آموزش و سازمان منطقه آزاد کیش است.

قوامی نژاد با تشریح برنامه های پیش رو در آموزش و پرورش و اعلام زمان برگزاری امتحانات نهایی گفت: باید شرایط و فضا را به منظور برپایی امتحانات نهایی که از ۱۷ خرداد تا ۱۷ تیر سال جاری، به صورت حضوری برگزار می شود به بهترین شکل برای دانش آموزان مهیا کنیم.

وی در ادامه به برنامه تدوین شده با موضوع “کیفیت بخشی به امتحانات نهایی و کنکور در کوتاه مدت” اشاره کرد و افزود: پس از ارائه این برنامه به معاون محترم فرهنگی اجتماعی سازمان و تایید آن، تا حصول نتیجه مطلوب تلاش می کنیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش کیش با مطرح کردن هدف گذاری های ۳ ساله این اداره، کسب رتبه یک رقمی در امتحانات نهایی را یکی از اهداف سال تحصیلی جاری عنوان کرد و گفت: با توجه به پتانسیل های دانش آموزان ، تلاش معلمان و کادر آموزشی این منطقه آزاد، قطعا در این راه موفق خواهیم بود.

وی از تعامل با وزارتخانه برای ثبت نام دانش آموزان کیش در سمپاد آموزشی و مدرسه تیزهوشان در سال آینده خبر داد و این اتفاق را ظرفیتی عالی برای سیستم آموزشی جزیره برشمرد.

گفتنی است در پایان این دیدار، از رئیس آموزش و پرورش کیش با اهدای لوح و گل تقدیر شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

برگزاری دوره آموزش بهداشت محیط کار در کیش

برگزاری دوره آموزش بهداشت محیط کار در کیش مرکز توسعه سلامت کیش در آستانه بازگشایی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *