صفحه نخست / آموزش و پرورش کیش / شاخص‌های فضاهای آموزشی کیش تا سال ۱۴۰۰ باید به شرایط مطلوب برسد

شاخص‌های فضاهای آموزشی کیش تا سال ۱۴۰۰ باید به شرایط مطلوب برسد

خبر کیش

غلامحسین مظفری در هشتمین شورای آموزش و پرورش کیش عنوان کرد:
شاخص‌های فضاهای آموزشی کیش تا سال ۱۴۰۰ باید به شرایط مطلوب برسد
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش کیش با اشاره به ظرفیت‌های خوب جزیره، بر لزوم ارتقای سرانه و شاخص‌های آموزشی جزیره تاکید کرد.
به گزارش دولتخانه کیش، غلامحسین مظفری مدیرعامل این سازمان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شب‌های قدر، درخصوص مصوبات این شورا گفت: خوشبختانه در نخستین جلسه از سال ۹۹ مصوبات بسیار خوبی در شورای‌آموزش و پرورش با هدف ارتقای زیرساخت‌ها و افزایش کیفیت فضاهای آموزشی انجام شد.

غلامحسین مظفریافزود: با پیشنهاد مسئولان آموزش و پرورش، امکان ایجاد فضاهای فیزیکی آموزشی مورد نیاز دانش‌آموزان جزیره کیش در مهر ماه فراهم می‌شود و در مبحث برپایی امتحانات نهایی و آمادگی برای کنکور نیز مقرر شد تا کارگروهی با محوریت معاونت فرهنگی اجتماعی، موسسه علوم فنون کیش و همکاری اداره آموزش و پرورش جزیره تشکیل و از ظرفیت‌ها و امکانات موجود به بهترین شکل در این زمینه بهره‌برداری شود.

وی در ادامه بیان داشت: استفاده از پتانسیل‌های موسسه علوم و فنون کیش موجب برقراری ارتباط بیشتر اساتید سطح کشور و دانش‌آموزان جزیره و توسعه آموزش‌های آنلاین خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیشدر بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: پیشنهاد تاسیس مدرسه انرژی در کیش که ازسوی آموزش و پرورش جزیره مطرح شد نیز در این جلسه به تصویب رسید که امید دارم پس از مذاکره با گروه مپنا که در زمینه‌های دیگر نیز در کیش فعالیت می‌کند انجام شود و به نتیجه مطلوب و دلخواه در این خصوص دست یابیم.

وی با بیان اینکه موانع فعالیت خیرین مدرسه‌ساز در جزیره کیش مبنی بر عدم واگذاری زمین با مصوبه‌ای در هیات مدیره سازمان برطرف شده است افزود: تشکیل گروه خیرین مدرسه‌ساز در جزیره با استقبال خوبی مواجه شد، به گونه‌ای که ساخت یک مدرسه جدید نیز با کمک این عزیزان در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است. همچنین در مجموع خیرین برای ساخت چهار تا پنج مدرسه دیگر نیز اعلام آمادگی کرده‌اند.

مظفری گفت: موضوع مدارس خیرساز با مشارکت مردم و کیفیت خوب از اولویت‌های کار مجموعه سازمان است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین با اشاره به پیشتاز بودن فضاهای آموزشی جزیره در بحث «مدارس مروج سلامت» عنوان کرد: خیرین مدرسه‌ساز نیز به این موضوع توجه داشته باشند و زیرساخت‌ها را بر اساس توسعه مدارس مروج سلامت فراهم کنند.

وی در پایان از ساخت یک مدرسه جدید در مهر سال‌جاری خبر داد و عنوان کرد: باتوجه به اینکه شاخص‌های فضای آموزشی در کیش وضعیت مطلوبی در استان و کشور ندارد ساخت چندین مدرسه با هدف ارتقای کیفیت آموزش در دستور کار ما قرار دارد که طبیعتا به سال ۱۴۰۰ موکول خواهد شد.

یکی دیگر از موضوعات پیشنهادی مصوب شده در این جلسه، هیات امنایی شدن مدارس بود که تشریح آن به جلسه بعدی شورا موکول شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

پلمپ ۱۲ واحد متخلف توسط مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش

۴۷۶۷ بازدید ازمراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی مرتبط با سلامت مردم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *