صفحه نخست / بین الملل / ماهیت اخبار تولید و منتشر شده، در روند جهانی شدن مناطق آزاد موثر است

ماهیت اخبار تولید و منتشر شده، در روند جهانی شدن مناطق آزاد موثر است

خبر کیش

محمد خدادادی معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ماهیت و چارچوب اخبار تولید شده در مناطق آزاد را عاملی موثر در معرفی ظرفیت‌های این مناطق به جهانیان برشمرد.

به گزارش دولتخانه کیش، به نقل از فرینا، معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با مدیران روابط عمومی مناطق آزاد به مناسبت هفته ارتباطات گفت: ایجاد وحدت رویه و تعامل خبری با پرچمداران حوزه ارتباطات نقش تاثیرگذاری برقراری ارتباطات و تعاملات با جامعه جهانی دارد.

وی افزود: دستاوردهای حاصل از تولید محتوا در مناطق آزاد، بر ارتقای سطح تعاملات این مناطق با رسانه‌های ملی و فراملی بسیار موثر است.

خدادادی اظهار داشت: رویکرد تولید محتوا در مناطق آزاد هفتگانه با هدف اثربخشی هرچه بیشتر خبرها، باید به رویکردی ملی تبدیل شود تا بازتاب درستی از ظرفیت‌ها و مزیت‌های این مناطق و معرفی آنها به مردم کشور داشته باشد.

معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین برای همکاری رسانه‌های کشوری با روابط عمومی‌های مناطق آزاد اعلام آمادگی کرد و گفت: رسانه‌های سراسری می‌توانند با هماهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی، در پوشش اخبار این مناطق فعال‌تر عمل کنند.

محمد خدادادی در ادامه این نشست با اشاره به ضرورت اطلاع‌رسانی در سطوح ملی و بین‌المللی، بر لزوم تقویت و حمایت از رسانه‌های محلی با هدف انتقال پیام مورد نظر به جامعه هدف محلی تاکید کرد.

همچنین در پایان جلسه، بر پوشش خبری ملی کمپین ۳۱۰ پروژه مناطق آزاد کشور به‌صورت گسترده و با  هماهنگی روابط‌عمومی‌های مناطق آزاد هفتگانه تاکید شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آموزش و پرورش کیش؛ سَرِ نخواستنش دعواست.!

گزارش مکتوب: در بین همه شاخصه‌های مهمی که جزیره کیش دارد، حالا سالیان سال است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *