صفحه نخست / آموزشی / توفیقی با حفظ سمت مدیر مرکز نوآوری کیش شد

توفیقی با حفظ سمت مدیر مرکز نوآوری کیش شد

با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، مسعود توفیقی به عنوان دبیر هیات امنا و مدیر مرکز نوآوری کیش منصوب شد.

به گزارش دولتخانه کیش، غلامحسین مظفری مدیرعامل این سازمان، طی حکمی مسعود توفیقی را به سمت دبیر هیات امنا و مدیر مرکز نوآوری کیش منصوب کرد.

در حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خطاب به مسعود توفیقی آمده است: انتظار می رود از تمامی ظرفیت های موجود سازمان، دانشگاهیان و سرمایه گذاران در راستای رشد سریع مرکز نوآوری کیش و ایجاد جایگاه در ساختارهای اقتصادی موجود در جزیره کیش بهره برداری کرده و حسب تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های ابلاغی دولت، ضمن ایجاد ارتباط با اجزای اساسی اکوسیستم نوآوری، از شرکت های دانش بنیان، حمایت لازم صورت پذیرد.

امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال جهش تولید نامگذاری شده است، با عنایت خداوند متعال پیوسته قرین توفیق باشید.

گفتنی است این مسئولیت با حفظ سمت مدیرعاملی موسسه علوم و فنون کیش به مسعود توفیقی محول شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

مثبت بودن بیش از ۵۵ درصد تست های کرونا در هرمزگان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیش از ۵۵ درصد تست‌های انجام شده در استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *