صفحه نخست / اجتماعی / تدوین پروتکل ها بهداشتی جدید برای مقابله با ویروس کرونا در کیش

تدوین پروتکل ها بهداشتی جدید برای مقابله با ویروس کرونا در کیش

خبر کیش

جلسه کمیته ویژه نظارت بر کویید۱۹ برگذار شد.

اقدامات هدفمند در راستای تنظیم پروتکل های بهداشتی جدید به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا در سطح جزیره کیش با جدیت تمام قابل اجرا است

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، پنجمین جلسه کمیته ویژه نظارت بر کووید ۱۹ در سطح جزیره کیش با حضور مصطفی خانزادی معاون عمرانی و زیربنایی، سید محمدرضا مداح مشاور و مدیرکل حوزه مدیریت و برخی از مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و دستگاه های اجرایی و نظامی شامگاه یکشنبه ۲۵ خرداد در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

در این جلسه مصطفی خانزادی از تغییر ماهیت ویروس کرونا در سطح جزیره کیش خبر داد و گفت: بر اساس شرایط موجود پروتکل های بهداشتی جدید به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ میان ساکنین جزیره کیش تنظیم و اجرایی می شود.

خانزادی طراحی و اجرای پروتکل های بهداشتی در مراکز تجاری و خدماتی کیش را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: این مراکز با نظارت های حداکثری موازین بهداشتی را به خوبی رعایت کردند.

وی با تاکید بر این که نظارت های حداکثری به منظور رعایت ضوابط بهداشتی در سطح جزیره کیش اجرایی می شود افزود: با توجه به این که بیشترین تردد از مسیرهای دریایی استان هرمزگان و اهواز از طریق بندر به کیش انجام می شود، اعمال محدودیت خواهد شد.

مصطفی خانزادی در خصوص پروازهای ورودی به جزیره کیش گفت: پرواز ایرلاین هایی مختلف به مقصد کیش با پذیرش حداقل ظرفیت مسافر، حفظ فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

خانزادی در رابطه با اجرای قرنطینه ادارات خاطر نشان کرد: کارمندانی که به سرزمین اصلی مسافرت می کنند هنگام بازگشت محدودیت ۱۴ روز قرنطینه به عنوان مرخصی برای آنان محسوب خواهد شد.

گفتنی است در این جلسه تولید محتوای آگاهی بخشی به عموم مردم از خطرات ناشی از شیوع بیماری کرونا، برنامه ریزی و ابلاغ پروتکل های بهداشتی جدید به منظور مدیریت ورود مسافرین به کیش، بهره گیری از ظرفیت نیروهای بسیجی، اجرای ضوابط قرنطینه، نظارت و کنترل واحد های شبانه، اطلاع رسانی به موقع و جلوگیری از شایعات و تصمیم گیری در خصوص برگزاری جشنواره تابستانی از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

فوتی‌های کرونا در هرمزگان از ۳۰۰ نفر عبور کرد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ساعت گذشته ۱۱نفر دیگر از مبتلایان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *