صفحه نخست / اجتماعی / نیروی انتظامی بازوی توانمند قوه قضائیه است

نیروی انتظامی بازوی توانمند قوه قضائیه است

خبر کیش

رئیس دادگستری جزیره کیش گفت: نیروی انتظامی در تمامی ابعاد بازوی توانمند برای قوه قضائیه در ارتقاء امنیت و عدالت در جامعه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ” یاسین مطهری زاده” رئیس دادگستری جزیره کیش در دیدار با فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش بیان داشت: نوع تعاملات دستگاه قضا با نیروی انتظامی به گونه ای است که تمامی کارکنان خدوم این ارگان مردمی را از خودمان می دانیم و همواره از اقدامات قاطعانه و مؤثر پلیس حمایت کرده و خواهیم کرد ، اما انتظار می رود که این گونه تعاملات ادامه یابد چراکه نتیجه آن ارتقاء امنیت در جامعه است.

وی افزود: تعامل و صمیمت خوب بین این دستگاه قضا و نیروی انتظامی سبب اقتدار و قدرت در این مجموعه امنیت سازکشور خواهد شد که نتیجه آن برخورد مقتدر با هنجارشکنان و مجرمان در جامعه خواهد بود که نشان از عدالت در جامعه است.
مظهری زاده اظهار داشت: ار تیر ماه سال گذشته تا به امروز بیش از ۲۵ هزار پرونده تشکیل شده است و با همکاری خوب عزیزمان در پلیس کیش نیز توانستیم در مدت زمان مشابه بیش از ۲۶ هزار پرونده را به پایان برسانیم.

رئیس دادگستری کیش خاطرنشان کرد: اهداف مهم قوه قضائیه ارتقاء عدالت و امنیت مطلوب با رعایت حقوق شهروندی است که این امر و هدف مهم با همت و همکاری خوب نیروی انتظامی میسر خواهد شد.
[۶/۲۶،‏ ۲۱:۰۳] ‏‪+۹۸ ۹۲۱ ۹۸۳ ۱۲۴۶‬‏: نیروی انتظامی و قوه قضائیه در کنارهم و پشتیبان یکدیگرند //نیروی انتظامی خوب و انقلابی، نعمتی ارزشمند برای کشور است

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: نتیجه تلاش های دستگاه قضا، ارتقاء و حفظ امنیت مطلوب در جامعه بوده که پشتوانه مطمئن برای ناجا و مردم است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” علی اصغر جمالی” در دیدار فرماندهان و مسئولان فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با مسئولان دستگاه قضائی این جزیره ضمن تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه بیان داشت: تلاش های کارکنان ناجا و قوه قضائیه باعث ارتقاء امنیت و حفظ آرامش شده است که پشتوانه آن عدالت و حمایت از مظلومان جامعه است.
وی افزود: اگر حمایت های دستگاه قضایی از نیروی انتظامی در جامعه نباشد، ضابطین در انجام خیلی از مأموریت های خود به مشکل بر خواهند خورد.
سرهنگ جمالی ادامه داد: مهم ترین وظیفه نیروی انتظامی و قوه قضائیه جلب رضایت مردم با رعایت حقوق شهروندی است که این امر مهم از مطالبات و خواسته های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.
ارشد ترین مقام انتظامی در کیش بیان داشت: نیروی انتظامی همراه با دستگاه قضا با وحدت و همدلی در راستای حفظ امنیت و کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی تلاش می کنند که نتیجه آن تسریع در حل مشکلات و ناهنجاری موجود در جامعه بوده است.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پایان تأکید کرد: صلابت، اتحاد، همدلی و همراهی دستگاه قضائی با پلیس باعث شده نتنها در جزیره کیش بلکه در کشور عزیزمان ایران شاهد امنیت مطلوب، تعامل و همکاری هرچه بیشتر ناجا و دستگاه قضا در مسیر احقاق حقوق شهروندی و تحقق عدالت و توسعه جامعه باشیم.

  • نیروی انتظامی خوب و انقلابی، نعمتی ارزشمند برای کشور است
    “محمد عباسی”دادستان جزیره کیش در بخش دیگری از این دیدار گفت: نعمت خوب و ارزشمندی که امروزه در جامعه شاهد آن هستیم، داشتن نیروی انتظامی خوب و انقلابی است.
    وی افزود: تعاملات خوب و دوستانه در میان ناجا و مجموعه قضائی وجود دارد که بسیار ارزشمند است که نتیجه و بازخوزد آن امنیت مطلوب در جامعه و رضایت مردم از نیروی انتظامی و دستگاه قضائی است.
    عباسی ادامه داد: خط قرمز دستگاه قضا و نیروی انتظامی در تمامی موضوعات ابعاد مختلف امنیت است که تمامی همکاران تمام تلاش خود را انجام می دهند تا شاهد امنیتی مثال زدنی در ابعاد” روانی، اجتماعی، اقتصادی و …” در جامعه باشیم.
    دادستان جزیره کیش با تأکید بر رعایت حقوق شهروند بیان داشت: حقوق شهروندی یک اصل مهم و اساسی در جامعه است و همکاران باید بدانند که در شرایط فعلی جامعه چشم امید مردم به اقدامات نیروی انتظامی و قوه قضائیه است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

قسم به قلم و آنچه مینویسد

این که قلم‌تان را در کدام قلمدان قرار می‌دهید، همان ثبات فکری و آینده قلمی‌تان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *