صفحه نخست / اطلاعیه / تمدید مهلت تسلیم اظهار نامه‌های مالیاتی مودیان

تمدید مهلت تسلیم اظهار نامه‌های مالیاتی مودیان

زمان تسلیم اظهار نامه‌های مالیاتی مودیان حدود ۲ ماه تمدید شد.

خبر کیش

به گزارش دولتخانه کیش؛ مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و وضع اقتصادی پیش آمده زمان تسلیم اظهارنامه‌های مالیاتی مودیان بر اساس مصوب سران قوا حدود ۲ ماه تمدید شد.
مریدی افزود: صاحبان مشاغل که می‌بایست پایان خرداد اظهارنامه مالیاتی تحویل دهند می‌توانند اظهارنامه‌های خود را تا پایان مرداد تسلیم کنند.
وی گفت: اشخاص حقوقی و صاحبان شرکت‌ها نیز می‌توانند اظهارنامه خود را تا پایان شهریور تسلیم کنند.بیشتر بخوانید؛   تمدید ۲ ماهه ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی

مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان افزود: کسب و کار‌های که باید مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کنند نیز تسلیم اظهارنامه مالیاتیشان به ۱۵ مردادماه موکول شده است.
مریدی گفت: مودیانی که از ابتدای بهمن اوراق قطعی ابلاغ شده دارند با پرداخت اصل مالیات جاری تا پایان تیرماه می‌توانند از بخشودگی همه جرایم بهره‌مند شوند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

اتمام ساخت ترمینال جدید فرودگاه کیش تا بهمن ماه ۹۹

تاکید رئیس بنیاد مستضعفان بر اتمام ترمینال جدید فرودگاه کیش تا بهمن ماه ۹۹رئیس بنیاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *