صفحه نخست / اقتصادی / اتمام ساخت ترمینال جدید فرودگاه کیش تا بهمن ماه ۹۹

اتمام ساخت ترمینال جدید فرودگاه کیش تا بهمن ماه ۹۹

خبر کیش

تاکید رئیس بنیاد مستضعفان بر اتمام ترمینال جدید فرودگاه کیش تا بهمن ماه ۹۹
رئیس بنیاد مستضعفان اتمام طرح فرودگاهی کیش را آبروی نظام برشمرد و بر تسریع در روند تکمیل آن تاکید کرد.

تاکید رئیس بنیاد مستضعفان بر اتمام پروژه ترمینال جدید فرودگاه تا بهمن ۹۹ به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، پرویز فتاح در بازدید از ترمینال جدید در حال ساخت فرودگاه جزیره کیش با ابراز خرسندی از توافقات در این زمینه گفت: در جلسات با دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مقرر شد تا پس از توافق بین سازمان و شرکت ملی ساختمان محوطه این پروژه تا شهریور و کلیات آن تا ٢٢ بهمن به اتمام برسد.
وی با تاکید بر اینکه موفقیت این پروژه در گرو پیروی از زمانبندی تعیین شده است، گفت: شیفت های کاری باید برای شب و روز و بدون تعطیلی تعریف شود تا به نتیجه دلخواه دست یابیم.
سید پرویز فتاح همچنین درخصوص مسائل مربوط به کرونا در کیش گفت: با این موضوع باید بسیار جدی برخورد کرد؛ قطعا هرچه سختگیری بیشتر باشد اعتبار جزیره کیش را بالا خواهیم برد و با توجه به موقعیت خاص این منطقه، کنترل ها در بازار و مکان های عمومی، فرودگاه و ادارات به جد پیگیری شود تا این جزیره زیبا بخاطر مردم و معیشت انها از شیوع بی رویه کرونا در امان باشد.
ترمینال جدید فرودگاه بین المللی کیش با پیشرفت ۶۵ درصدی، در فضایی به مساحت ۴٩٠٠٠ متر مربع با سه طبقه کاربری بنا شده است و ٢ درب ورودی، ٢ درب خروجی، ٣ تسمه نقاله، ١٠ دستگاه پله برقی و ١۴ دستگاه آسانسور در آن تعبیه می شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

پرداخت ۴۸ساعته ۵۰درصد خسارت بازار پردیس۱

مدیرعامل بیمه ایران معین خبر داد: مدیرعامل بیمه ایران معین از پرداخت ۴۸ساعته ۵۰درصد خسارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *