صفحه نخست / فرهنگی / تشکیل خانه مطبوعات کیش با جدیت دنبال بکنید

تشکیل خانه مطبوعات کیش با جدیت دنبال بکنید

خبرنگاران بازوان پرتوان و مؤثر جامعه در جهت پیشبرد اهداف کلان مدیریتی هستند .دراولین نشست صمیمانه أصحاب رسانه با مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش مطرح شد. 

به گزارش خبرنگارمهر، در این نشست در ابتدا اصحاب رسانه کیش با بیان خواسته ها و مسائل و مشکلات جزیره، خواستار تعامل جدی تر سازمان با رسانه ها و مردم شدن
غلامحسین مظفری در این نشست با تاکید بر اینکه شفاف سازی مهمترین محتوای جاری و ساری در انجام امور اجرایی جزیره خواهد بود گفت: تمام فضای همکاری در کیش باید مانند اتاق شیشه ای باشد که با تکیه بر تکنولوژی های نوین، می توان همه مشکلات موجود در جزیره را شناسایی و حل کرد.  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر جایگاه ویژه رسانه ها در جزیره کیش تعداد آنها را به ظاهر کم اما عملکرد آنان را کیفی و تاثیرگذار ارزیابی کرد و گفت: تشکیل خانه مطبوعات کیش باید با جدیدت ادامه یافته و به سرانجام برسد.
مظفری افزود: پیگیری خواسته های صنفی اهالی رسانه کیش، راه اندازی جشنواره مطبوعات مناطق آزاد، همراهی واقعی مدیران سازمان با رسانه های جزیره و توقعات و تعاملات دو طرفه از مهمترین موضوعاتی است که در حوزه رسانه های کیش وجود دارد و با جدیت پیگیری خواهد شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تجاری و برند سازی فرهنگ بومیان جزیره و دستاوردهای صنایع دستی و غذایی آنان  موضوعی است که می تواند هم در زمینه اشتغالزایی کمک بزرگی باشد و هم فرهنگ بومیان کیش را بیش از پیش معرفی خواهد کرد.
تبلیغات بین المللی و معرفی کیش یکی دیگر از الزاماتی بود که مظفری به آن اشاره کرد و گفت: کارگروهی تخصصی برای این موضوع تشکیل خواهد شد.
رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، وجود پروژه های نیمه تمام به ویژه در حوزه زیرساختی در جزیره را موضوعی دانست که باید با بررسی و برنامه زمان بندی برای تکمیل آنان اولویت بندی کرد .
غلامحسین مظفری افزود:مهم نیست این طرح ها در چه زمانی شروع شده، مهم این است که باید سرمایه گذاری های انجام شده به سرانجام برسد.
وی برنامه ریزی منسجم در حوزه گردشگری و توجه و احیای عملیاتی تقویم گردشگری کیش را هم موضوعی عنوان کرد که می تواند با تقویت گردشگری تخصصی در حوزه های گوناگون همچون ورزش، سلامت و علم و همچنین جذب گردشگران در زمان هایی که گردشگر کمتری به جزیره سفر می کند را مهم و ضروری ارزیابی کرد.
مظفری تشکیل شورای راهبردی به عنوان اتاق فکری مهم و حساس را هم از برنامه های جدی خود دانست و تا پایان سال هم برنامه سه ساله جزیره تدوین خواهد شد.
رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش در پاسخ به سوالی در خصوص جابه جایی های احتمالی در مدیران کیش هم گفت: اعتقادی به جایه جایی های گسترده ندارم و از طرفی هم هیچگاه رفاقت و سیاسی نگری در جابه جایی ها را قبول نداشته ام اما برای همراهی و پیشبرد اهداف سازمان گاهی مجبور به تغییراتی هستیم.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آمار بالای تخلفات رانندگی در جزیره کیش غیرقابل پذیرش است

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش آمار بالای ۵۰ هزار اعمال قانون در ۶ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *