صفحه نخست / عمران و شهرسازی / انجام بالغ بر ۱۳۰ هزار مترمربع روکش معابر در ۵ ماهه نخست امسال

انجام بالغ بر ۱۳۰ هزار مترمربع روکش معابر در ۵ ماهه نخست امسال

خبر کیش

انجام بالغ بر ۱۳۰ هزار مترمربع روکش معابر در ۵ ماهه نخست امسال


شرکت عمران، آب و خدمات کیش تا پایان مرداد بالغ بر ۱۳۰ هزار مترمربع عملیات روکش معابر اجرا کرده است.
به گزارش دولتخانه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب وخدمات کیش در پنج ماهه نخست امسال با وجود محدودیت های ناشی از بیماری کورونا که به شدت عملیات اجرایی پیمانکاران را در پروژه های عمرانی تحت الشعاع قرارداد، بر اساس برنامه های عملیاتی معاونت فنی وعمرانی این شرکت بالغ بر ۱۳۰ هزار متر مربع در معابر عمومی کیش اجرای روکش آسفالت و میکرو سرفیسینگ انجام شده است که در بسیاری از نقاط قبل از اجرای روکش نهایی نسبت به اصلاح و بهسازی زیرسازی نیز اقدام شده است .

کاهش استهلاک خودروها به ویژه ناوگان حمل ونقل عمومی وبهبود شاخصه های توسعه شهری به همراه افزایش آرامش اجتماعی و به ویژه افزایش ایمنی از مزیت های بهسازی معابر شهری است تا ضمن رضایتمندی شهروندان وگردشگران در ترددهای روزانه، زیرساخت های جزیره کیش به لحاظ گردشگری شهری نیز در شرایط مطلوبی باشد.

بلوار حافظ، میدان المپیک تا میدان غدیر ، بلوار نیما ، خیابان ساحلی سفین قدیم ، خیابانهای نبوت ، بلوار واقع در ضلع شرقی دهکده ساحلی ، بلوار امیرکبیر، بلوار تهران ، مسیر دسترسی میدان پارس به اراضی ۱۶۳ هکتاری و مجتمع های احداث شده ، معابر فاز F3 میرمهنا ، بخشی از بلوار دسترسی به فاز ۶ صنعتی ، خیابان خاتم و مسیر دسترسی از میدان غدیر به اراضی و مجتمعه ای مسکونی واقع در شمال این میدان و سایت هلی پورت فرودگاه بر خی از معابری هستند که از ابتدای سال تاکنون پروژه آسفالت در آنها اجرا شده است .

در کنار این فعالیتها ، اجرای عملیات راهسازی مربوط به آزادسازی اراضی ساحلی به طول نزدیک به دو کیلومتر نیز در دست اجرا است .

شایان ذکر است با برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود تا پایان سال جاری بالغ بر ۳۳۰ هزار مترمربع ازمعابر کیش با انجام عملیات آسفالت، بهسازی وبازسازی شوند .

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

تامین زیر ساخت های بندر چارک در دستور کار است

زیر ساخت های بندر چارک با هدف رونق اقتصادی و رشد صنعت گردشگری منطقه توسعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *