صفحه نخست / بیمارستان کیش / تغییرات جدید شورای سلامت کیش اعلام شد

تغییرات جدید شورای سلامت کیش اعلام شد

خبر کیش

🔺اعلام تغییرات مصوبات جدید سی امین جلسه شورای سلامت کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش از تغییرات در مصوبات سی امین جلسه شورای سلامت کیش خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش، دکتر رضانیا افزود: پس از برگزاری سی امین جلسه شورای سلامت در ۲۸ آبان و تغییراتی که یک روز بعد از این جلسه در منطقه بندی بیماری کرونا در کشور اتفاق افتاد و طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا ابلاغ شد، مصوبات شورای سلامت با تغییراتی روبرو شد.

وی افزود: براساس این مصوبات به مدت دو هفته ورود خودرو با پلاک ملی و خروج خودرو با پلاک جزیره کیش به سرزمین اصلی ممنوع خواهد بود.
دکتر رضانیا گفت: فعالیت‌های مراکز و اماکن گردشگری شامل جنگ‌های شبانه، شناور‌های تفریحی، پلاژ‌های بانوان و آقایان، پارک‌های بازی کودکان، پارک آبی، سالن‌های ماساژ، موسیقی زنده در رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها، غواصی در کلوپ‌های تفریحات دریایی و رشته‌های پر برخورد ورزشی در باشگاه‌های ورزشی به مدت دو هفته تعطیل باشند.

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: برگزاری هرگونه همایش‌ها، نمایشگاه، مجامع و گردهمایی به تعویق بیفتد و جلسات اداری با تعداد بالای ۲۰ نفر به مدت دو هفته تشکیل نشود.
وی افزود: فعالیت‌های مراکز و موسسات آموزشی، فرهنگی و هنری، فرهنگسرا‌ها و کلاس‌های آموزشی هنری و برنامه‌های فرهنگی و هنری به مدت دو هفته متوقف خواهد شد.

دکتر رضانیا گفت: به مدت دو هفته اتمام ساعت کار بازار‌ها به جز مراکز تهیه ارزاق عمومی تا ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه شب خواهد بود.
وی گفت: از اول آذر به مدت دو هفته اتمام کار رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها تا ساعت ۲۴ خواهد بود و این اماکن بایستی حداکثر با ظرفیت ۵۰ درصد و رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی فعالیت کنند.
دکتر رضانیا گفت: دسترسی و حضور در سواحل و پارک‌های ساحلی از ساعت ۲۴ به مدت دو هفته ممنوع خواهد بود.
سخنگوی شورای سلامت کیش گفت:سازمانها، بانکها، بیمه ها، ادارات ، نهاد‌ها و شرکت های خصوصی مکلفند با ۵۰ درصد نیرو‌های شاغل خود به مدت دو هفته از اول آذر فعالیت کنند و بقیه نیرو‌ها که امکان استفاده از فعالیت دورکاری را داشته باشند به شکل دورکاری فعالیت کنند.
دکتر رضانیا افزود: اجرای این مصوبه مشمول اداراتی که مرتبط با خدمات بهداشتی و سلامت هستند نمی‌شود.
سخنگوی شورای سلامت کیش از ساکنان جزیره خواست از هرگونه برگزاری میهمانی و دورهمی‌های خانوادگی خودداری کنند./صدا و سیما

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *