صفحه نخست / بیمارستان کیش / هشت شهر هرمزگان در وضعیت قرمز، فوت ۹ بیمار کرونایی دیگر

هشت شهر هرمزگان در وضعیت قرمز، فوت ۹ بیمار کرونایی دیگر

خبر کیش

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: کرونا در شبانه روز گذشته جان ۹ نفر را در هرمزگان گرفت و شمار فوتی‌ها به ۴۷۵ نفر افزایش یافت.

به گزارش دولتخانه کیش ؛ دکتر فاطمه نوروزیان در ارتباط زنده تلویزیونی با خبر۲۰ شبکه خلیج فارس گفت:در بندرعباس ۴ نفر و در شهرستان‌های قشم، بندرلنگه، رودان، پارسیان و حاجی آباد نیز هرکدام یک نفر جان باختند.
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، جان باختگان شامل ۵ آقا و ۴خانم با بازه سنی ۵۸ تا ۸۷ سال بودند.بیشتر بخوانید؛هشت شهرستان هرمزگان در وضعیت قرمز کرونا
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: اکنون ۴۱۴بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری اند که از این شمار ۸۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۳۰ نفر از آن‌ها وخیم است.
به گفته دکتر نوروزیان، تاکنون ۴۷هزار و ۴۰۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در استان انجام شده است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *