صفحه نخست / ورزشی / ثبت رکورد در رشته کایت بردینگ(فیلم)

ثبت رکورد در رشته کایت بردینگ(فیلم)


صبح روز ۱۵ بهمن ماه ۹۷ در جزیره کیش دو وزشکار کیشوند ، آقایان پیام ریاحی و سجاد جهان کهن مسافت ۴۰ کیلومتری کیش – بندرآفتاب – کیش را به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با کایت بر روی آبهای نیلگون خلیج فارس اسکی کردند.
این مسافت طی سه ساعت و چهل دقیقه زیر نظر در دبیر کمیته ثبت رکورد جزیره کیش : شایان هنربخش که به وسیله جت اسکی ایشان را اسکورت می کرد صورت پذیرفت .
ورزشکاران ساعت ۱۰:۳۰ از ساحل دامون (جنب بندرگاه جزیره کیش ) پس از آماده سازی تجهیزات در حضور جناب آقای افشارزاده ریس شورای عالی ورزش جزیره کیش ، جناب آقای افشار دوست مدیرعامل موسسه ورزش و تفریخات سالم جزیره و مسئولین هیات ورزش های همگانی جزیره آقای دکتر سعادت و جناب آقای بختیاری ثبت رکورد خود را آغاز نمودند.

ورزشکاران در دریایی مواج با ارتفاع یک متر و نیم و بادی با سرعت ۲۰ نات دل به دریا زده و با طی مسافت ۱۹٫۸کیلومتربعدازیکساعتودهدقیقهبهساحلشهرستان ُگرزهجنببندرآفتابرسیدندوپس استراحت کوتاهی در مسیر برگشت با بادی به سرعت ۲۴ نات و طی مسافت ۲۰٫۲ کیلومتر به نقطه شروع
خود در ساعت ۱۳:۱۰ مراجعت کردند .
این اولین رکورد ثبت شده در رشته کایت بردینگ جزیره کیش است که به مسافت چهل کیلومتر در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به ثبت رسید .

  • این اولین رکورد ثبت شده در رشته کایت بردینگ جزیره کیش است که به مسافت چهل کیلومتر در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به ثبت رسید .

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کیش میزبان سومین مرحله اردوی تیم بوکس جوانان ایران

کیش میزبان سومین مرحله اردوی تیم بوکس جوانان ایران سومین اردوی تیم بوکس جوانان ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *